Kinguin odpada z kijowskiego Minora

Polacy niestety nie podołali Rosjanom z FlyToMoon. Team Kinguin przegrał 1:2 i pożegnał się z dalszą grą na StarLadder ImbaTV Invitational Season 5.
Team Kinguin (fot. Facebook)

FlyToMoon kolejnym przeciwnikiem Kinguin w Kijowie

Na Minorze w Kijowie Team Kinguin trafiło do grupy A, gdzie znalazły się także formacje OpTic Gaming, FlyToMoon i VGJ.Thunder. "Pingwiny" miały przed sobą trudne zadanie, ponieważ wszystkie te drużyny są bardzo wymagającymi przeciwnikami. Niestety, po dwóch przegranych spotkaniach, Rafał "eL_lisasH" Wójcik i spółka muszą pożegnać się z dalszą grą w turnieju.

Po meczu z OpTic Gaming, które Kinguin przegrało 1:2, wszystko zależało od starcia z FlyToMoon. Walki nie rozpoczęły się zbyt dobrze dla Polaków, ponieważ pierwsza gra padła łupem Rosjan. Po przerwie było już dużo lepiej i Kinguin doprowadziło do wyrównania po niemal 48 minutach. W decydującym pojedynku Rosjanie ponownie byli górą, co oznaczało wyeliminowanie Pingwinów z zawodów.