tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Orły Nawałki

Program Sylwii Dekiert, w którym przybliża najważniejsze postaci reprezentacji Polski w piłce nożnej.

najnowsze odcinki

Orły Nawałki. Maciej Rybus prywatnie. "Po zakończeniu kariery wrócę do Polski"

16.06.2018 17:55 Orły Nawałki
W kolejnym odcinku "Orłów Nawałki" zawodnik reprezentacji Polski i Lokomotiwu Moskwa – Maciej Rybus – opowiedział o początkach kariery, przeprowadzkach, grze w poszczególnych klubach oraz planach na przyszłość. O piłkarzu opowiedziały też jego mamy, siostra i babcia.

Mundial 2018. Minister Obrony Narodowej. "Miałem różne propozycje. Musiałem się odciąć"

9.06.2018 19:54 Orły Nawałki
Gościem kolejnego odcinka "Orłów Nawałki" był Michał Pazdan. W rozmowie z Sylwią Dekiert opowiedział o dzieciństwie w Nowej Hucie, momencie, w którym poczuł, że jest w środku wielkiej piłki, a także o emocjach, które towarzyszyły mu po mistrzostwach Europy w 2016 roku.

Milik prywatnie. Trudne dzieciństwo, przeprowadzki i... podryw nie "na piłkarza"

2.06.2018 17:47 Orły Nawałki
Tym razem Sylwia Dekiert rozmawiała z Arkadiuszem Milikiem i jego dziewczyną Jessicą Ziółek.

Dawid Kownacki – talent nie mniejszy, niż u Lewandowskiego

26.05.2018 18:41 Orły Nawałki
– Robię w życiu to, co kocham i jeszcze na tym zarabiam. To najlepsze, co może spotkać człowieka – powiedział Dawid Kownacki w programie Sylwii Dekiert "Orły Nawałki". O dzieciństwie, dojrzewaniu i obecnym życiu w Genui opowiedziały też mama i partnerka napastnika Sampdorii.

Sławomir Peszko: spędzam więcej czasu z "Lewym" niż jego żona

19.05.2018 18:52 Orły Nawałki
Sławomir Peszko był gościem kolejnego odcinka "Orłów Nawałki". Sylwia Dekiert odwiedziła piłkarza Lechii Gdańsk, rozmawiając z nim o dzieciństwie, relacjach z Adamem Nawałką oraz o tym jak wiele w jego życiu zmieniły dzieci.

"Przylgnęła do mnie łatka imprezowicza. Pogodziłem się z tym"

19.05.2018 09:40 Orły Nawałki
– Łatka imprezowicza będzie już przy mnie zawsze. Nie jest to jednak prawda. Mimo to muszę z tym żyć. Pogodziłem się, choć nie wszystko akceptuję – powiedział Sławomir Peszko w rozmowie z Sylwią Dekiert. Cały odcinek programu "Orły Nawałki" z piłkarzem Lechii Gdańsk w roli głównej w sobotę o godzinie 18:55 w TVP1. Powtórka w niedzielę o 9:00 w TVP Sport.

Kamil Grosicki: nikogo nie udaję. Jak coś jest czarne, to takie jest

13.05.2018 09:30 Orły Nawałki
W bohaterem serii "Orły Nawałki" był Kamil Grosicki. Sylwia Dekiert złożyła wizytę reprezentantowi Polski, ale także jego rodzinie. Pomocnik Hull City przybliżył swoją młodość, ale także wspominał o sportowych celach i przyznał, jaką rolę w jego życiu pełni mama.

Karol Linetty: od podstawówki chciałem reprezentować Polskę

5.05.2018 18:55 Orły Nawałki
Kolejnym bohaterem programu Sylwii Dekiert – "Orły Nawałki" – był Karol Linetty. Reprezentant Polski opowiedział m.in. o początkach kariery. Oprócz niego w programie pojawili się mieszkańcy jego rodzinnego Damasławka, a także partnerka życiowa Wioletta Kanafa.

Thiago Cionek: powołanie było spełnieniem moich marzeń

28.04.2018 18:46 Orły Nawałki
Kolejnym bohaterem programu Sylwii Dekiert – "Orły Nawałki" – był Thiago Cionek. Zawodnik opowiedział o bogatej historii swojej rodziny, pierwszych wrażeniach z Polski, miłości do Białegostoku i nie tylko oraz o powołaniu przez selekcjonera do reprezentacji Polski. O samym piłkarzu opowiedział też m.in. trener Michał Probierz oraz dziennikarz Michał Kołodziejczyk.

Bartosz Bereszyński: szczęście i duma to jedyne uczucia przy powołaniach

21.04.2018 20:08 Orły Nawałki
Bartosz Bereszyński był drugim gościem programu Sylwii Dekiert "Orły Nawałki". O obrońcy reprezentacji Polski opowiadali także Arkadiusz Malarz i Krzysztof Kotorowski, z którymi grał odpowiednio w Legii i Lechu, oraz jego żona.

Wojciech Szczęsny: reprezentacja jest honorem, a klub pracą

14.04.2018 18:58 Orły Nawałki
Wojciech Szczęsny był pierwszym gościem programu Sylwii Dekiert "Orły Nawałki". O bramkarzu reprezentacji Polski opowiadali też matka – Alina oraz brat – Jan. – Nigdy nie bałem się wyjazdu do Londynu. Wszystkie ryzykowne decyzje traktowałem jako fajną szansę na spełnienie marzeń – stwierdził piłkarz.