tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Orły Nawałki

Program Sylwii Dekiert, w którym przybliża najważniejsze postaci reprezentacji Polski w piłce nożnej.

najnowsze odcinki

"Orły Nawałki". Kadrowa ikona stylu. "Jest jeszcze kilku zawodników do poprawy"

23.06.2018 19:08 Orły Nawałki
Gościem Sylwii Dekiert w kolejnym odcinku programu "Orły Nawałki" był Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski opowiedział o tym jak mierzy się z docinkami kolegów odnośnie swojego ubioru, zdradził kulisy pierwszego zagranicznego transferu oraz podsumował ostatnie dwa lata kariery, które nie były dla niego udane.

Orły Nawałki. Maciej Rybus prywatnie. "Po zakończeniu kariery wrócę do Polski"

16.06.2018 17:55 Orły Nawałki
W kolejnym odcinku "Orłów Nawałki" zawodnik reprezentacji Polski i Lokomotiwu Moskwa – Maciej Rybus – opowiedział o początkach kariery, przeprowadzkach, grze w poszczególnych klubach oraz planach na przyszłość. O piłkarzu opowiedziały też jego mamy, siostra i babcia.

Mundial 2018. Minister Obrony Narodowej. "Miałem różne propozycje. Musiałem się odciąć"

9.06.2018 19:54 Orły Nawałki
Gościem kolejnego odcinka "Orłów Nawałki" był Michał Pazdan. W rozmowie z Sylwią Dekiert opowiedział o dzieciństwie w Nowej Hucie, momencie, w którym poczuł, że jest w środku wielkiej piłki, a także o emocjach, które towarzyszyły mu po mistrzostwach Europy w 2016 roku.

Milik prywatnie. Trudne dzieciństwo, przeprowadzki i... podryw nie "na piłkarza"

2.06.2018 17:47 Orły Nawałki
Tym razem Sylwia Dekiert rozmawiała z Arkadiuszem Milikiem i jego dziewczyną Jessicą Ziółek.

Dawid Kownacki – talent nie mniejszy, niż u Lewandowskiego

26.05.2018 18:41 Orły Nawałki
– Robię w życiu to, co kocham i jeszcze na tym zarabiam. To najlepsze, co może spotkać człowieka – powiedział Dawid Kownacki w programie Sylwii Dekiert "Orły Nawałki". O dzieciństwie, dojrzewaniu i obecnym życiu w Genui opowiedziały też mama i partnerka napastnika Sampdorii.

Sławomir Peszko: spędzam więcej czasu z "Lewym" niż jego żona

19.05.2018 18:52 Orły Nawałki
Sławomir Peszko był gościem kolejnego odcinka "Orłów Nawałki". Sylwia Dekiert odwiedziła piłkarza Lechii Gdańsk, rozmawiając z nim o dzieciństwie, relacjach z Adamem Nawałką oraz o tym jak wiele w jego życiu zmieniły dzieci.

"Przylgnęła do mnie łatka imprezowicza. Pogodziłem się z tym"

19.05.2018 09:40 Orły Nawałki
– Łatka imprezowicza będzie już przy mnie zawsze. Nie jest to jednak prawda. Mimo to muszę z tym żyć. Pogodziłem się, choć nie wszystko akceptuję – powiedział Sławomir Peszko w rozmowie z Sylwią Dekiert. Cały odcinek programu "Orły Nawałki" z piłkarzem Lechii Gdańsk w roli głównej w sobotę o godzinie 18:55 w TVP1. Powtórka w niedzielę o 9:00 w TVP Sport.

Kamil Grosicki: nikogo nie udaję. Jak coś jest czarne, to takie jest

13.05.2018 09:30 Orły Nawałki
W bohaterem serii "Orły Nawałki" był Kamil Grosicki. Sylwia Dekiert złożyła wizytę reprezentantowi Polski, ale także jego rodzinie. Pomocnik Hull City przybliżył swoją młodość, ale także wspominał o sportowych celach i przyznał, jaką rolę w jego życiu pełni mama.

Karol Linetty: od podstawówki chciałem reprezentować Polskę

5.05.2018 18:55 Orły Nawałki
Kolejnym bohaterem programu Sylwii Dekiert – "Orły Nawałki" – był Karol Linetty. Reprezentant Polski opowiedział m.in. o początkach kariery. Oprócz niego w programie pojawili się mieszkańcy jego rodzinnego Damasławka, a także partnerka życiowa Wioletta Kanafa.

Thiago Cionek: powołanie było spełnieniem moich marzeń

28.04.2018 18:46 Orły Nawałki
Kolejnym bohaterem programu Sylwii Dekiert – "Orły Nawałki" – był Thiago Cionek. Zawodnik opowiedział o bogatej historii swojej rodziny, pierwszych wrażeniach z Polski, miłości do Białegostoku i nie tylko oraz o powołaniu przez selekcjonera do reprezentacji Polski. O samym piłkarzu opowiedział też m.in. trener Michał Probierz oraz dziennikarz Michał Kołodziejczyk.

Bartosz Bereszyński: szczęście i duma to jedyne uczucia przy powołaniach

21.04.2018 20:08 Orły Nawałki
Bartosz Bereszyński był drugim gościem programu Sylwii Dekiert "Orły Nawałki". O obrońcy reprezentacji Polski opowiadali także Arkadiusz Malarz i Krzysztof Kotorowski, z którymi grał odpowiednio w Legii i Lechu, oraz jego żona.

Wojciech Szczęsny: reprezentacja jest honorem, a klub pracą

14.04.2018 18:58 Orły Nawałki
Wojciech Szczęsny był pierwszym gościem programu Sylwii Dekiert "Orły Nawałki". O bramkarzu reprezentacji Polski opowiadali też matka – Alina oraz brat – Jan. – Nigdy nie bałem się wyjazdu do Londynu. Wszystkie ryzykowne decyzje traktowałem jako fajną szansę na spełnienie marzeń – stwierdził piłkarz.