tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

AGO przegrywa w eliminacjach do DreamHack Open Austin

Polacy nie zakwalifikowali się na turniej w Teksasie. Po zwycięstwie 2:0 z EURONICS, "Jastrzębie" przegrały z GODSENT (Inferno 9:16, Cache 12:16) i pożegnały się z dalszą grą o udział na DreamHacku.
Michał "snatchie" Rudzki (fot. Facebook)

Skadoodle powraca do Cloud9


Michał "snatchie" Rudzki i spółka dobrze zaczęli eliminacje. W pierwszym meczu pokonali niemieckie EURONICS, aczkolwiek na obu mapach Polacy musieli nieźle się namęczyć. Overpass i Train padły łupem AGO dopiero po kilku dogrywkach. Po spotkaniu z Niemcami przyszedł czas na Szwedów z GODSENT. Niestety, tym razem mecz nie poszedł po myśli drużyny Bogusława Leśnodorskiego.

Pierwszą mapą w meczu było Inferno. Pomimo zdobycia pistoletówki i dwóch kolejnych rund w obronie AGO nie mogło powstrzymać agresji przeciwnika. GODSENT całkowicie zdominowało spotkanie i nie dało Polakom żadnych szans na odrobienie strat, pomimo kilku prób podejmowanych przez "Jastrzębie". Na drugiej mapie to Szwedzi zaczęli lepiej po stronie antyterrorystów, ale AGO udało się przejąć na chwilę inicjatywę. Po zmianie stron z początku wszystko szło po myśli Polaków, ale już niedługo później GODSENT przeprowadziło kilka dobrze przemyślanych ataków i całkowicie zdominowali resztę spotkania, a AGO musiało pożegnać się z dalszą grą o awans na DH Open Austin 2018.