tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

PACT zwycięża z tomorrow.gg

Za nami pierwsze rozstrzygnięcie drugiego dnia piątej kolejki ligowej ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Dwumecz rozegrały drużyny tomorrow.gg i PACT.
Zawodnicy PACT (fot. Facebook)

Zobacz plan transmisji piątego tygodnia ESL MP


Dobiega końca piąta kolejka ligowa 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. W dwumeczu drugiego dnia zmierzyły się PACT i tomorrow.gg. Spotkanie skomentowali Maciej "Morgen" Żuchowski oraz Kuba "KubiK" Kubiak.

Pierwszą połowę rozegrano na Mirage, gdzie drużyna "Lunatica" wygrała 1:0. Mecz był bardzo wyrównany, początkowo to tomorrow.gg dominowało, zwłaszcza pod względem ekonomicznym. Po zmianie stron zespół PACT wcielił się w rolę terrorystów i wówczas dzięki dobrym zagrywkom pokonali rywali.

W drugiej części meczu zmotywowani zawodnicy PACT zaczęli wracać do gry po wygranej pistoletówce – 13. rundzie. Tomorrow.gg odzyskało przewagę na kilka rund, ale PACT nie pozwolił przeciwnikom na triumf, wracając do gry. Drużyna zakończyła mecz wynikiem 2:0 i zdobyła sześć punktów ligowych.

Wszystkie mecze piątej kolejki ligowej ESL Mistrzostw Polski w grę Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends transmitowane będą przez TVP! Materiały będą dostępne na stronie: SPORT.TVP.PL, w aplikacji mobilnej TVP Sport, a także na YouTube oraz na Facebooku TVP Esport. Zapraszamy do obserwowania.