tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

ESL MP: PRIDE na drugim miejscu w tabeli

Dobiegła końca piąta kolejka ligowa ESL Mistrzostw Polski w grę CS:GO. W ostatnim spotkaniu zatriumfowała drużyna PRIDE, która uplasowała się na drugim miejscu w tabeli, natomiast drużyna n0_0rg nie odniosła dotychczas żadnego zwycięstwa w fazie grupowej.
"EXUS" (fot. ESL)

Zobacz plan transmisji piątego tygodnia ESL MP

Za nami rozstrzygnięcie ostatniego meczu piątej kolejki ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. W ostatnim meczu zobaczyliśmy pewną walkę PRIDE i n0_0rg (ex Delusion Team). Drugi zespół przed rozpoczęciem spotkania znajdował się na samym końcu tabeli. W porównaniu do niego "Orły" plasujące się na piątym miejscu były faworytami.

Po poprzednich występach obu drużyn przewidywano jednostronne spotkanie, ale pierwsza część meczu była bardzo wyrównana. Obie połowy zostały świetnie rozpoczęte przez n0_0rg, ale to nie wystarczyło i ostatnie akcje zmyłkowe dały PRIDE przewagę 1:0.

Na Cache drużyna "Luza" nie zwalniała tempa, PRIDE grało bardzo agresywnie. "Orły" przechodząc na stronę antyterrorystów szybko zwiększyły przewagę o ponad siedem rund, wygrywając 2:0. PRIDE dzięki zdobytym punktom trafiło na drugie miejsce w tabeli.

Wszystkie mecze piątej kolejki ligowej ESL Mistrzostw Polski w grę Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends transmitowane będą przez TVP! Materiały będą dostępne na stronie: SPORT.TVP.PL, w aplikacji mobilnej TVP Sport, a także na YouTube oraz na Facebooku TVP Esport. Zapraszamy do obserwowania.