tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Trener obrażany przez kibiców. Tym razem wrzucili na boisko... koguta

Wytresowany niedźwiedź podał piłkę sędziemu, a na innym boisku wrzucony przez kibica przestraszony kogut miał symbolizować nienawiść do trenera. Do takich incydentów doszło w minionej kolejce rosyjskiej drugiej i trzeciej ligi piłkarskiej.
(fot. Getty Images)

Mundial otworzy... niedźwiedź! Testy już za nim [WIDEO]

Gdy w niedzielę Fakieł Woroneż podejmował Łucz-Eniergiję Władywostok (3:1), jeden z kibiców gości przeniósł koguta w okolice bocznej barierki i wrzucił go na plac gry. Wszystko dlatego, że rosyjskie słowo na to zwierzę jest jednocześnie obraźliwym określeniem.

"Adresatem" epitetu wykrzykiwanego przez grupę kibiców był trener gości Aleksander Grigorjan. Szkoleniowiec nie cieszy się popularnością wśród fanów swojego zespołu między innymi dlatego, że w przeszłości prowadził ekipę lokalnego rywala SKA Chabarowsk.

Grigorjan już od dłuższego czasu jest ofiarą podobnych ataków. Skarżył się też, że dostaje wiadomości z obscenicznymi treściami i telefony z pogróżkami.

Jego podopieczni prowadzili w Woroneżu 1:0 w momencie, gdy kogut pojawił się przy linii bocznej. Ostatecznie jednak przegrali 1:3 i mają tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Fakieł zajmuje ostatnie miejsce.

Видео 2. Подарки от @bearded1991 для А.Григоряна, этот день войдёт в историю 😄. @luch_8sector приезжайте ещё, с вами весело. #fieryforce #voronezh #ultras #ФакелЛучЭнергияВладивосток

Post udostępniony przez Факелоны (@fieryforce2008)

Ostatnie szlify przed mundialem. Rosjanie uczą się języków

podobne informacje

Krychowiak znów na środku obrony. Asysta Polaka

Krasnodar – Lokomotiw Moskwa 2:1. Koszmar drużyny Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa

Liga rosyjska: Grzegorz Krychowiak strzelił gola w meczu Krylja – Lokomotiw

Rybus znalazł nowy klub. Powrót po roku