tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Bartosz Jurecki przedłużył kontrakt z Azotami. Będzie grał do czterdziestki

Bartosz Jurecki przedłużył kontrakt z Azotami Puławy o kolejny sezon. Wicemistrz świata z 2007 roku będzie biegał po polskich parkietach co najmniej do czterdziestego roku życia. – Dalej będę bawił kibiców – żartował w rozmowie z Sylwią Michałowską, dziennikarką TVP.
Bartosz Jurecki (fot. PAP)

Bartosz Jurecki: na następny sezon zostaję w Puławach

Azoty Puławy przygotowują się do rewanżowego meczu w półfinale Pucharu Polski (sobota, 21 kwietnia). W pierwszym starciu drużyna z województwa lubelskiego wygrała z Gwardią Opole 31:28. Kibice z Puław są spokojni przed rewanżem, a kolejną dobrą wiadomością jest dla nich informacja przekazana przez Bartosza Jureckiego.

Mam już przedłużony kontrakt. Na następny sezon na pewno zostanę w Puławach. Dalej będę bawił kibiców i cieszył swoją obecnością. Teraz jednak skupiam się na kolejnych meczach. Chciałbym wygrać Puchar Polski, którego nie mam jeszcze zdobytego – stwierdził w rozmowie z TVP, były reprezentant kraju, który w biało-czerwonych barwach wystąpił aż 234 razy.

Obrotowy nie ukrywa, że po zakończeniu sportowej kariery chciałby podjąć pracę w roli szkoleniowca. – Klubów w polskiej lidze aż tak dużo nie ma. Liga jest zróżnicowana. Mam nadzieję, że któryś z prezesów mi zaufa i da kontrakt – zaznaczył.

Bartosz Jurecki: na następny sezon zostaję w Puławach