4. runda
Centre Court, Koza WOSta
Turcja

Kontuzja Radwańskiej. Krecz Polki w Stambule

Agnieszka Radwańska już na 1. rundzie zakończyła przygodę z turniejem WTA w Stambule. Najlepsza polska tenisistka w meczu z Donną Vekić skreczowała przy stanie 1:6, 0:2. Jeśli zdrowie dopisze następnym przystankiem w kalendarzu krakowianki będzie Madryt. Transmisje z zawodów w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.
Agnieszka Radwańska (fot. Getty Images/TVP)

SZALONY MECZ ULI RADWAŃSKIEJ. ZMARNOWAŁA 16 PIŁEK SETOWYCH

Przed rokiem Radwańska rozpoczęła zmagania na ziemi od porażki w Stuttgarcie, niestety po dwunastu miesiącach to samo spotkało ją w Stambule. Od pierwszej piłki zdecydowaną przewagę miała Vekić, która błyskawicznie wygrała seta 6:1.

Nasi komentatorzy, Joanna Sakowicz-Kostecka oraz Michał Lewandowski, po otwierającej partii zaznaczyli, że krakowianka prawdopodobnie zmaga się nie tylko z rywalką, ale także z bólem i mieli rację. Przy stanie 1:6, 0:2 Radwańska poprosiła o wizytę fizjoterapeuty, ale po kilku minutach rozciągania oraz masaży zdecydowała się przerwać spotkanie.

Jeśli uraz okaże się niegroźny Polka wystąpi w Madrycie, a potem w wielkoszlemowym French Open. Przed rokiem krakowianka na ziemi zagrała tylko dwa turnieje – w Stuttgarcie jak już wspomnieliśmy szybko przegrała, z kolei w Paryżu awansowała do 3. rundy.

Dwie świetne akcje Radwańskiej. "Nadzwyczajne umiejętności"