tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Włoskie media: Zieliński może trafić do Premier League

Dziennikarze "Corriere del Mezzogiorno", neapolitańskiego oddziału "Corriere della Siera" poinformowali, że Piotr Zieliński może w przyszłym sezonie zagrać w Premier League. Cena? 65 milionów euro. Właśnie tyle jest gotów zapłacić Arsenal.
Piotr Zieliński (fot. Getty Images)

Włoskie media: kiepska rotacja problemem Napoli

Po zakończeniu sezonu w drużynie z Neapolu dojdzie do kilku zmian. Ze stanowiskiem pierwszego szkoleniowca może pożegnać się Maurizio Sarri. Niepewna jest również przyszłość niektórych zawodników. Jednym z nich jest wspomniany Zieliński.

Zarząd Napoli chcę jednak uniknąć sytuacji, w której polski pomocnik opuści latem drużynę i przeniesie się do Arsenalu. Wiele wskazuje na to, że w najbliższych dniach prezes klubu zaproponuje pomocnikowi przedłużenie umowy.

Dziennikarze "Corriere del Mezzogiorno" podali konkretne informacje. Nowy kontrakt ma obowiązywać do czerwca 2023 roku. W zapisach nie widnieje klauzula odstępnego. To ma być znak dla zainteresowanych, że Zieliński nie jest na sprzedaż albo… jego cena jest wyższa niż 65 milionów euro.

W rozmowach z mediami reprezentant biało-czerwonych za każdym razem podkreślał, że dobrze czuje się w Neapolu i chciałby kontynuować grę w tym klubie . W obecnym sezonie 23-latek pojawił się na boisku 45 razy. Strzelił siedem goli i miał trzy asysty.

Po cichu liczę, że Zieliński zostanie bohaterem mundialu

podobne informacje

Fabio Capello o walce z rasizmem w Serie A: piłkarze powinni siadać na znak protestu

Lepszy od Suareza, tuż za Neymarem. Regularny Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik najwyżej oceniony w meczu Napoli – Sassuolo

Puchar Włoch: Napoli – Sassuolo 2:0. Gol i asysta Arkadiusz Milika