tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Finał LOTTO Ekstraklasy: Lech Poznań – Legia Warszawa w TVP2 [transmisja]

Ten mecz zadecyduje, która drużyna zostanie mistrzem Polski. Jeśli w najbliższą niedzielę, 20 maja Legia przynajmniej zremisuje w Poznaniu z Lechem, utrzyma pierwsze miejsce w tabeli. Transmisja spotkania w TVP2 od godz. 17:45.
Mecz Lech – Legia w TVP2
Łukasz Trałka i Marko Vesović (fot. PAP)

Jagiellonia liczy na wpadkę Legii. "Nie będzie premii dla Lecha"

W ostatniej kolejce LOTTO Ekstraklasy kibiców czekają wielkie emocje. Legia Warszawa ma trzy punkty przewagi nad Jagiellonią Białystok. Jeśli aktualny mistrz Polski zdobędzie w niedzielę choćby punkt w Poznaniu, zapewni sobie kolejny tytuł. W przypadku porażki Legii i wygranej Jagiellonii z Wisłą Płock, mistrzem Polski w sezonie 2017/18 zostanie klub z Białegostoku.

Spotkanie pokaże TVP2. Podsumowanie niedzielnych meczów będzie można znaleźć w poniedziałkowym magazynie „Gol Ekstra” (TVP3, godz. 23:35), w którym nie zabraknie także relacji z Gali Ekstraklasy.

Mecz Lech – Legia skomentują: Maciej Iwański i były selekcjoner reprezentacji Polski Andrzej Strejlau. Studio poprowadzi Szymon Borczuch a jego gośćmi będą: trener Paweł Janas i Tomasz Rząsa. Reporterami będą: Szymon Borczuch i Maciej Barszczak (Poznań) oraz Filip Czyszanowski i Marcin Wojtasik (Białystok).

Arkadiusz Malarz: jestem dumny, że ta końcówka tak wygląda
Kto zostanie mistrzem Polski?
Kto zostanie mistrzem Polski?
  • 43.8%Jagiellonia Białystok
  • 56.2%Legia Warszawa

podobne informacje

Pierwszy transfer Lecha. Juliusz Letniowski piłkarzem Kolejorza

Wisła Kraków czy dalej Niemcy – dokąd trafi Jakub Błaszczykowski?

Radosław Nawrot: kibiców Lecha od lat definiuje rozczarowanie

Były piłkarz Lecha Poznań poważnie postrzelony