tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Chelsea i Sevilla jednak nie zagrają na PGE Narodowym

Zapowiadany na 28 lipca mecz piłkarzy Chelsea i Sevilli jednak nie odbędzie się na PGE Narodowym. – Faktycznie wpłynęło do nas zapytanie o możliwość organizacji takiego spotkania, jednak organizator zrezygnował – powiedziała rzeczniczka stadionu Monika Borzdyńska.
Stadion PGE Narodowy w Warszawie (fot. Getty Images)

Trofeum w debiucie i na pożegnanie? TOP5 Griezmanna w Atletico

Chelsea i Sevilla mają zagrać w International Champions Cup (ICC) – corocznym towarzyskim turnieju, w którym czołowe zespoły przygotowują się do kolejnego sezonu. Według opublikowanej jeszcze w kwietniu informacji na stronie głównej ICC, spotkanie miało odbyć się w Warszawie.

Organizator już na wstępnym etapie rozmów zrezygnował z tego projektu. Nigdy nie podpisaliśmy żadnej umowy, ani nawet listu intencyjnego – powiedziała Borzdyńska, cytowana w oficjalnym komunikacie PGE Narodowego.

Do organizatorów ICC skierowano jednocześnie prośbę o usunięcie nieprawdziwej informacji ze strony internetowej turnieju.

W tegorocznej edycji ICC, która potrwa od 21 lipca do 12 sierpnia, udział wezmą także m.in. Manchester City, Manchester United, Liverpool, Barcelona, Real Madryt, Bayern Monachium, Borussia Dortmund, Juventus Turyn czy Paris Saint-Germain. Mecze odbędą się w kilku miastach w Europie i USA, a także w Singapurze.

"Projekt: Lewy" startuje 1 czerwca. Zobacz zwiastun!

podobne informacje

Real Madryt pobije rekord transferowy? Fortuna za Hazarda

Premier League: Chelsea nie zmodernizuje stadionu

Przerwana seria The Reds. Chelsea bliżej Ligi Mistrzów

Sensacyjna wymiana z udziałem Conte? Szykuje się powrót do Włoch