tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

"Obym mógł wygrać jeszcze sporo". Entuzjazm Griezmanna po finale

Zawodnicy Atletico świętują wygraną w Lidze Europejskiej. Bohater spotkania Antoine Griezmann wciąż wierzy, że może wygrać więcej tytułów. Nie powiedział jednak, czy w madryckim klubie…
Antoine Griezmann (fot. Getty Images)

Rozgrzewka przed mundialem. Mecze towarzyskie na antenach TVP

Francuz bardzo szybko rozpoczął profesjonalną karierę, sam przyznaje, że zrobił to w konkretnym celu. – Kiedy opuściłem dom w wieku czternastu lat, zrobiłem to, aby zdobywać tytuły i cieszyć się takimi wieczorami jak ten. Obym mógł wygrać więcej tytułów – stwierdził.

Gole zdobyte przez napastnika sprawiły, że to właśnie Atletico zdobyło Ligę Europejską. – Nie wiem, czy to zimna krew czy pewność siebie. Kluczowe jest to, że mogłem pomóc drużynie zdobyć ten tytuł – powiedział.

Z dobrego rezultatu cieszy się także Juanfran. – To kolejny tytuł dla naszych kibiców, bo zawsze na niego zasługują. Gramy ze sobą wiele lat, byliśmy w wielu finałach… prawda jest taka, że nasza grupa jest wspaniała – wyznał obrońca.

Hiszpana zapytano oczywiście... czy Griezmann pozostanie w Atletico. – Jestem pewien, że będziemy tacy sami i znów wrócimy, aby spróbować kolejny finał – odpowiedział, wierząc że Francuz pozostanie w Madrycie.