tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Lewandowski na tajnym spotkaniu. Transfer już pewny?

Dziennikarze brytyjskiego "The Sun" wytropili Roberta Lewandowskiego na spotkaniu z agentem Pinim Zahavim. Tematem rozmów miały być szczegóły transferu Polaka.
Robert Lewandowski (fot. Getty Images)

Bayern gotowy na odejście Lewego? Kolejny napastnik na celowniku

Dziennikarze sfotografowali "Lewego" z 74-letnim Izraelczykiem podczas kolacji z azjatyckiej restauracji Izakaya w Monachium. Jak podał dziennik, podczas spotkania omawiane miały być kwestie przejścia Polaka do innego klubu.

Zainteresowanie 29-letnim napastnikiem wyraziły m.in. Real Madryt i Chelsea. Polak zdaniem prasy chce latem odejść z Bayernu Monachium, mimo, iż jego kontrakt z Bawarczykami wygasa dopiero za trzy lata.

Lewandowski w lutym rozstał się ze swoim dotychczasowym menadżerem, Cezarym Kucharskim i zatrudnił Zahaviego, który był jedną z osób odpowiedzialnych za transfer Neymara z Barcelony do PSG.

– Jestem dumny, że Robert chce ze mną pracować. To znakomity piłkarz i nie dziwię się, że czołowe kluby z Europy chcą mieć go u siebie. Czy pójdzie do Realu? Zobaczymy. Teraz jest czas, abym wykonał swoją pracę – powiedział Izraelczyk w rozmowie z "The Sun".

(fot. Twitter.com)
"Projekt: Lewy" startuje 1 czerwca. Zobacz zwiastun!
"Jedziemy na mundial": w co gra Robert Lewandowski?
Nie rozumiem fali hejtu wylewanej na Lewandowskiego

podobne informacje

Echa inauguracji. Bayern wygrał, piłkarze narzekają

Lewandowski, Raul, Pirlo… Gwiazdy, które nic nie kosztowały

Mundial 2018: Polacy odlecieli do Rosji

Koniec spekulacji. "Robert Lewandowski nie zostanie sprzedany"