tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

"Bardzo cię kochamy, zostań". Najmłodsi apelują do Griezmanna

W Madrycie zaczyna się transferowa saga. Nie dotyczy ona żadnego z graczy Realu, lecz Atletico i Antoine'a Griezmanna. Fani klubu zaczęli agitować, chcąc, by Francuz pozostał w stolicy Hiszpanii. Zaangażowali się nawet najmłodsi kibice...
Antoine Griezmann (fot. Getty Images)

Legia, Szachtar, Real... Kulisy transferów Lewandowskiego

Od miesięcy w Hiszpanii pisze się, że Griezmann po sezonie zmieni barwy klubowe. Poważne zainteresowanie Francuzem ma wyrażać FC Barcelona. To nie podoba się wszystkim fanom, wśród nich jest pewien ośmiolatek, którego do piłkarza krąży w Internecie.

"Dzień dobry, Griezmannie! Nazywam się Gabriel, mam 8 lat i żyję w Parli. Od małego jestem kibicem Atletico, uwielbiam oglądać mecze w telewizji lub na Wanda Metropolitano. Podczas prezentacji Diego Costy, podpisałeś mi się na koszulce, to dało mi wiele nadziei. Dlatego smuci mnie, kiedy słyszę, że najlepiej będzie jeśli trafisz do Barcelony. Wierzę, że w Atleti będziesz bardzo szczęśliwy i wygrasz wiele trofeów. Proszę, zostań z nami. Bardzo cię kochamy! Jeśli chcesz, możesz wysłać mi list.

Post scriptum: Wiem, że lubisz grę Fortnite. Mnie też bardzo się podoba. Pewnego dnia możemy ze sobą zagrać, o ile będzie to możliwe, ponieważ ty grasz na komputerze, a ja na konsoli". Napisał ośmiolatek. Jedno jest pewne – kibice nie chcą, aby Griezmann opuścił Atletico, ale jego pozostanie w klubie nie będzie zależeć od nich.

podobne informacje

Alvaro Morata chce do Atletico. Gotów na obniżkę zarobków

Atletico nad przepaścią. Niepewna przyszłość kadry klubu z Madrytu

Szansa na rewanż. Real ma okazję, aby odegrać się na rywalach

Puchar Króla: wygrali wszyscy faworyci. Świetny mecz Barcy