tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Konkurs! Zgarnij piłkę Ekstraklasy i grę FIFA 18!

W niedzielę poznamy piłkarskiego mistrza Polski i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs. Zgarnąć można atrakcyjne nagrody, m.in. oficjalną ligową piłkę, czy grę FIFA 18, ufundowane przez Ekstraklasę.
Nagrody konkursowe

Aplikacja TVP Sport – jak pobrać?

Aby mieć szansę na wygraną, należy poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania zawarte w naszym QUZIE KONKURSOWYM (pojawi się w aplikacji TVP Sport w przerwie meczu Lech – Legia) i jak najszybciej wysłać zrzut ekranu na adres konkursy@tvp.pl. Na screenie musi być widoczna liczba zdobytych punktów oraz tytuł konkursu.

Należy również dołączyć klauzulę następującej treści:

"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)"

Laureatami konkursu będą trzy osoby, które najszybciej uporają się z quizem. Ta, która jako pierwsza wyśle screen z maksymalnym wynikiem otrzyma piłkę meczową Ekstraklasy, grę FIFA 18 i zestaw gadżetów. Dwóch kolejnych uczestników dostanie po zestawie, w skład którego wejdą gra FIFA 18 i gadżety.

Uwaga: quiz znajdziecie w aplikacji TVP Sport w przerwie meczu Lech – Legia (Transmisja w TVP2 od godz. 17:45.)

Laureatów ogłosimy na stronie SPORT.TVP.PL w poniedziałek 21 maja. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

REGULAMIN KONKURSU