tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Kilkudniowa impreza na rachunek piłkarza? W Szwecji to możliwe

Napastnik reprezentacji Szwecji Marcus Berg przedstawił niecodzienną ofertę dla kibiców. Jest nią pięciodniowe bezpłatne zaopiekowanie się jego mieszkaniem w Goeteborgu z pełnymi lodówkami oraz bogatym pakietem atrakcji na mieście.
Marcus Berg i świętujący kibice (fot. Getty Images)

MŚ 2018: Argentyna ma problem. Kontuzja bramkarza

31-letni Berg gra w klubie Al Ain w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w ostatnim sezonie wygrał z tym klubem tytuł mistrza kraju, a sam został królem strzelców z 25 bramkami w 21 meczach. W Goeteborgu ma luksusowy apartament, przy głównej ulicy miasta.

Oferta dotyczy udostępnienia mieszkania w dniach 15-19 czerwca, tak, aby wybrana osoba, oglądając w telewizji 18 czerwca mecz Szwecji z Koreą Południową podczas mundialu w Rosji, dopingowała drużynę Berga.

Piłkarz opublikował ogłoszenie w środę na największym szwedzkim portalu ogłoszeniowym wspólnie z głównym sponsorem reprezentacji, którym jest miejscowy totalizator sportowy.

Reprezentacja Szwecji (fot. Getty Images) W pakiecie, poza darmowym pobytem w Goteborgu w mieszkaniu z pełnym cateringiem, są również nieograniczone wizyty w ulubionych barach, restauracjach, pubach i klubach piłkarza z opłaconym z góry rachunkiem bez limitu konsumpcji. W przypadku, gdy wybrana osoba mieszka w innym mieście Szwecji, również transport zostanie opłacony.

Kibica nazwanego w ogłoszeniu "mieszkaniowym zmiennikiem" piłkarz wybierze osobiście i napisał w informacji prasowej rozesłanej do mediów, że oferta skierowana jest do osoby, która bardzo chciała być obecna na mundialu w Rosji, lecz z różnych przyczyn nie będzie mogła tam pojechać.

Uważam, że najlepsi kibice reprezentacji narodowej na świecie to Szwedzi, lecz nie wszyscy będą w stanie pojechać na drogie mistrzostwa w Rosji. Dlatego dla mnie większą wartość będzie miał "jubel niż rubel" – wyjaśnił piłkarz.

W ogłoszeniu piłkarz precyzuje, że wymagania są proste. Musi to być zagorzały kibic reprezentacji w wieku powyżej 18 lat, bez zwierząt domowych i – jak to określił Berg – musi mieć doświadczenie w dopingowaniu Szwecji "na sucho i mokro".

"Projekt: Lewy" startuje 1 czerwca. Zobacz zwiastun!