tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Zapowiada brutalną wojnę i nokaut. Durodola straszy "Diablo"

Nigeryjski król nokautu Olanrewaju Durodola (27–5, 25 KO) jest już w Polsce. W sobotę na gali KnockOut Boxing Night 2 w Rzeszowie sprawdzi formę dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (54–4–1, 38 KO). Transmisja w TVP1, TVP Sport, SPORT.TVP.PL i naszej aplikacji mobilnej.
Krzysztof Włodarczyk (fot. boxingphotos.pl)

Wojna z policjantem, nigeryjski koszmar i prezydent. "Diablo" pod ścianą

Jestem gotów na wszystko, ta walka dużo dla mnie znaczy – mówi Durodola. – Włodarczyk to były czempion, długo zasiadał na mistrzowskim tronie WBC.

Wiem, że on bije mocno. Mi jednak też siły nie brakuje. Lepiej niech Diablo się przygotuje na mocne uderzenie, bo jak tylko pojawi się okazja, to znokautuję go! To będzie brutalny pojedynek! – odgraża się pięściarz z Afryki.

Durodola z oficerami policji (fot. Facebook) Durodola to faktycznie wielki i silny chłop – przyznaje Włodarczyk. – Trzeba będzie się pilnować, bo moment nieuwagi i może być po walce.

Jestem zdeterminowany i wiem, że muszę to wygrać, bo porażka oznaczała będzie dla nie koniec marzeń o powrocie do światowej czołówki – deklaruje Polak mający na swoim koncie osiem zwycięskich bojów o mistrzostwo świata.

W Rzeszowie między linami oprócz Krzysztofa Włodarczyka zaprezentują się także międzynarodowy mistrz Polski wagi półciężkiej Paweł Stępień (9–0, 8 KO), utalentowany Fiodor Czerkaszyn (9–0, 6 KO) i pogromca Alberta Sosnowskiego Łukasz Różański (8–0, 7 KO).

17 sekund i... zapoznanie z deskami. Nokautujący cios w wątrobę

podobne informacje

Joshua znokautowany przez... kibiców. "Ona jest niesamowita!"

Walka Giennadij Gołowkin – Saul Alvarez w TVP! Poznaj szczegóły transmisji

Kosmiczny trening Anthony'ego Joshuy. Brytyjczyk wygląda jak bestia

Finał turnieju WBSS w Arabii Saudyjskiej