tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

"To Salah złapał mnie pierwszy". Ramos odpowiada na zarzuty

Od finału Ligi Mistrzów minął ponad tydzień, mimo to echa meczu w Kijowie nie milkną. Najwięcej dyskusji toczy się wokół postaci Sergio Ramosa. Po starciu z hiszpańskim stoperem kontuzji doznał Mohamed Salah, a Loris Karius miał doznać wstrząsu mózgu. Kapitan Realu Madryt zabrał głos w tej sprawie.
Sergio Ramos i Mohamed Salah (fot. Getty Images)

Błędy Kariusa wyjaśnione. Bramkarz miał wstrząs mózgu

O wszystkim Ramos porozmawiał z telewizją "Mediaset". – O rany, z tematu Salaha zrobiła się niezła kula śnieżna… Nie chciałem o tym mówić, bo wszystko się wyolbrzymia, jednak jeśli dobrze przyjrzeć się sytuacji, to on złapał mnie za ramię pierwszy, a ja upadam w drugą stronę, w ten sposób doznał kontuzji w innym ramieniu – stwierdził kapitan Królewskich. – A mówią, że to ja zastosowałem tam chwyt z judo – dodał.

W poniedziałek angielskie i amerykańskie media przekonywały, że w wyniku kontaktu z Ramosem, wstrząsu mózgu doznał bramkarz Liverpoolu Karius. – Brakuje jeszcze, żeby Firmino powiedział, że się przeziębił, bo spadła na niego kropla mojego potu – skwitował sprawę Hiszpan.

Ramos nie mówił o sprawie w mediach, ale odezwałem się do Egipcjanina prywatnie. – Rozmawiałem z Salahem tekstowo i ma się bardzo dobrze. Z zabezpieczeniem mógłby zagrać nawet w drugiej połowie. Ja tak czasem robiłem. Wydaje się, że gdy ja coś robię, zawsze podkreśla się to bardziej – zakończył.

podobne informacje

Sergio Ramos odpowiedział kibicom. "Nic więcej do dodania"

Wyjątkowo zła seria Realu. Takich trenerów zwalniano

Karius wspomina nieszczęsny finał. Bez odzewu Ramosa

Kolejna żółta kartka. niechlubny rekord Sergio Ramosa