tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Fabiański zostanie w Premier League? Jest porozumienie

Wydaje się, że Łukasz Fabiański będzie kontynuował karierę w Premier League. Po spadku Swansea City do Championship, polski bramkarz szuka nowej drużyny. Według Łukasza Olkowicza z "Przeglądu Sportowego" osiągnął już porozumienie z West Ham United. Do dopełnienia formalności pozostały negocjacje na linii WHU – Swansea.
ŁUKASZ FABIAŃSKI (FOT. GETTY IMAGES)

"Może grać za funta tygodniowo". Wielkie poświęcenie Toure

Swansea spadło z Premier League mimo bardzo dobrej postawy Fabiańskiego. Polak wpuścił w minionym sezonie 56 goli, dziewięciokrotnie niepokonany. Pomimo tego zainteresowanie nim wśród czołowych klubów na Wyspach jest bardzo duże.

Wygląda jednak na to, że wkrótce 33-latek zostanie zawodnikiem West Hamu. Sam zawodnik porozumiał się już z klubem, a teraz czeka na efekt rozmów między działaczami obu zespołów.

Według "BBC" pierwsza oferta za bramkarza została odrzucona, ale nie oznacza to końca negocjacji i londyńczycy wkrótce przedstawią lepszą propozycję.
West Ham skończył minione rozgrywki na 13. miejscu. W ostatnich dniach działacze klubu zatrudnili nowego szkoleniowca, Mauricio Pellegriniego.

Mundial 2018. Fabiański: kontuzja Glika jest szansą dla innych

podobne informacje

Football Leaks: dyrektor Bayeru i agenci Fabiańskiego oszukali Swansea

#bramkarz100lecia: Bogusław Kaczmarek wskazał półfinalistów

Dziennikarz BBC: Szczęsny zachowywał się w Arsenalu niedojrzale

Łukasz Fabiański obronił kolejny rzut karny. Najlepszy bilans w lidze