tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny
Tomasz Kłos
Były reprezentant Polski, uczestnik mistrzostw świata w Korei i Japonii. W kadrze rozegrał aż 69 meczów i strzelił sześć goli. Ekspert TVP podczas mundialu w Rosji.

Wisła? Jest na horyzoncie poważny inwestor

17.12.2018 17:48
Wisła Kraków w ostatnim czasie boryka się z ogromnymi problemami finansowymi. Zasłużonemu polskiemu klubowi grozi nawet widmo degradacji. Tomasz Kłos, ekspert TVP, twierdzi jednak, że być może niedługo sytuacja krakowskiego zespołu może się zmienić za sprawą nowego inwestora.

Brak doświadczenia? Selekcjoner nie musi mieć 60 lat

10.10.2018 09:53
Jerzy Brzęczek dopiero rozpoczął przygodę z reprezentacją Polski, ale niektórzy już zarzucają mu brak doświadczenia i sukcesów. Sytuacja zaczyna jednak się poprawiać, jak zauważył Tomasz Kłos. – Widzę pozytywne zjawisko, że coraz więcej w nas cierpliwości. Zbigniew Boniek zatrudnił Brzęczka po dokładnej analizie. Decydując się na ten krok, miał w głowie głosy kibiców, że jest za młody i niedoświadczony.

Kolego Reca, nigdy nie podawaj przez środek!

8.09.2018 09:21
Pierwszy mecz Polaków w Lidze Narodów i pierwszy punkt. W debiucie Jerzego Brzęczka jako selekcjonera, biało-czerwoni zremisowali w Bolonii z Włochami 1:1 (1:0). O komentarz po meczu poprosiliśmy naszego eksperta Tomasza Kłosa. Już we wtorek Polska zagra towarzysko z Irlandią (transmisja w TVP1, TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej).

Trzeba wysłuchać trenera

29.06.2018 04:05