tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Olofmeister wraca do składu FaZe na ELEAGUE Premier

Zastępstwo Jorgena "cromena" Robertsena dobiegło końca. Do podstawowego składu FaZe Clan wraca Olof "olofmeister" Kajbjer, którego pierwszy występ zobaczymy już pod koniec lipca.
Olofmeister (fot. liquipedia)

Olof "olofmeister" Kajbjer zniknął ze profesjonalnej sceny Counter-Strike: Global Offensive w kwietniu tego roku, kiedy to postanowił zrobić sobie przerwę od rywalizacji na najwyższym poziomie. Po upływie miesiąca, Szwed zamierzał wrócić do gry, lecz plany te nie powiodły się, gdyż uznał on, że nie jest jeszcze w 100% gotowy.

FaZe Clan w tym czasie korzystał z usług Norwega Jorgena "cromena" Robertsena. 23 latek bardzo dobrze zaaklimatyzował się w zespole, o czym mogą świadczyć takie osiągnięcia jak miejsca 3-4 na finałach piątego sezonu ECS i turnieju ESL One Cologne oraz tytuł mistrzowski na ESL One Belo Horizonte.

Organizacja zapowiedziała powrót olofmeistera, który planowany jest na turniej ELEAGUE Premier w dniach od 21 do 29 lipca. Jest to jeden z najważniejszych turniejów w tym roku, bowiem w puli nagród znajduje się okrągły milion dolarów. Trzymamy kciuki za powrót Olofa!

W takim składzie pojawi się FaZe Clan na ELEAGUE Premier:

Finn "karrigan" Andersen
Ladislav "GuardiaN" Kovács
Håvard "rain" Nygaard
Nikola "NiKo" Kovač
Olof "olofmeister" Kajbjer

Robert "RobbaN" Dahlström (trener)