tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Golden zagra dla Cloud9 na ELEAGUE Premier

Serwis Flickshot.fr poinformował o kolejnych zmianach w zespole Cloud9. Według francuskiego portalu Cloud9 ma pożegnać się z Tarikiem "tarikiem" Celikiem, który przejdzie do MIBR. Na czas ELEAGUE Premier zastąpi go Maikil "Golden" Selim.
Maikil "Golden" Selim (fot. ESL)

Pompa Team z dywizją PUBG

Amerykańska drużyna od dłuższego czasu ma problemy personalne. W marcu tego roku z zespołem pożegnał się Jacky "Stewie2K" Yip, który dołączył do Made in Brazil. Od tego momentu organizacja wciąż szuka piątego zawodnika. Stewie2K jest tymczasowo zastąpiony przez Martina "STYKO" Styka, który został wydalony z mousesports, a w jego miejsce wszedł Janusz "Snax" Pogorzelski.

Serwis DBLTAP już wcześniej przekazał informację o planowanych roszadach w MIBR. Najprawdopodobniej to Ricardo "boltz" Prass nie będzie dalej grał na usługach tej organizacji, a zastąpi go, grający obecnie w C9, Tarik "tarik" Celik. Taki ruch pozostawi Amerykanów w niezbyt komfortowej sytuacji, ponieważ to kolejny utalentowany zawodnik, który opuści ich szeregi.

Według Flickshot.fr, Cloud9 zdecyduje się na wzięcie kolejnego stand-ina, aby wystąpić na ELEAGUE Premier. Tymczasowo ma być to Maikil "Golden" Selim, były gracz fnatic. Selim w czerwcu został wymieniony na Williama "drakena" Sundina, który z kolei niedługo wcześniej pożegnał się z Ninjas in Pyjamas.