tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Ciche przywitanie. Juventus nie zrobi wyjątku dla Ronaldo

Cristiano Ronaldo trafił do Juventusu Turyn, co we Włoszech nazwano "transferem stulecia". Wszystko wskazuje jednak, że klub z Piemontu będzie traktować Portugalczyka inaczej niż Real Madryt. Widać to już przy prezentacji zawodnika...
Cristiano Ronaldo (fot. Getty Images)

Mundial 2018. Chorwacka pomoc, francuska obrona – jedenastka półfinałów SPORT.TVP.PL

Włoski klub ma oficjalnie zaprezentować Ronaldo jako swojego piłkarza w poniedziałek. Zakładano, że działacze nie przepuszczą takiej okazji promocyjnej i wszystko zorganizują na murawie Allianz Stadium. Nic z tego – Portugalczyk ze Starą Damą przywita się za zamkniętymi drzwiami.

W klubie zdecydowano się na taki ruch ze względów organizacyjnych. Zamknięcie stadionu przed tysiącami kibiców, gdy będzie przebywać na nim Ronaldo, usprawni przebieg oficjalnej prezentacji. Oczywiście zawodnik nie będzie mógł uniknąć tłumów na lotnisku.

Włosi nie chcą również, aby Ronaldo był specjalnie traktowany od samego początku. Procedura jego prezentacji będzie taka sama jak w wypadku innych ściąganych do Turynu zawodników. Najpierw przejdzie testy medyczne, a potem weźmie udział w konferencji prasowej.

Mundial 2018. Relacje Brzęczka z Kubą. "Faworyzowanie jest zawsze problemem"

podobne informacje

Historyczna bramka Ronaldo. 5000 goli Juventusu [wideo]

Piątek na celowniku. Transfer do giganta już zimą?

Hiszpanie z Ekstraklasy o Krzysztofie Piątku. "Przypomina Cristiano Ronaldo"

Rozprawa Ronaldo w styczniu. Piłkarz Juventusu zostanie skazany na dwa lata więzienia