tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Virtus.pro i AGO przegrywają na DreamHack Valencia

Turniej w Walencji rozpoczął się fatalnie dla polskich formacji. AGO Esports przegrało z Heroic (Overpass 9:16), a Virtus.pro uległo Fragsters (Train 1:16).
Filip "NEO" Kubski (fot. ESL)

Pompa Team z dywizją PUBG

Mecze zespołów znad Wisły były bardzo jednostronne. Polscy fani nie mieli zbyt wielu powodów do radości, ponieważ Jastrzębie i Virtusi zawiedli na całej linii. AGO miało jeszcze kilka okazji na powrót w meczu przeciwko Heroic, ale występ "Złotej Piątki" był od samego początku bardzo słaby.

Filip "NEO" Kubski i spółka mogli czuć się dość pewnie przed startem spotkania, ponieważ mieli zmierzyć się z Fragsters na Trainie, a to jedna z lepszych map w arsenale polskiej drużyny. Duńczycy nie mieli jednak najmniejszych problemów z powstrzymaniem ataków Polaków, o czym świadczy tylko jedno oczko zdobyte przez Virtusów po stronie terrorystów. Po zmianie stron wciąż istniała nadzieja dla VP, ale przegrana pistoletówka ostatecznie przekreśliła wszelkie szanse na powrót polskiej formacji.

AGO i Virtus.pro zagrają 13 lipca mecze o wszystko. Jastrzębie zmierzą się z Giants, a Virtus.pro podejmie G2 Esports. Trzeba zauważyć, że podopieczni Jakuba "kubena" Gurczyńskiego nie mogli gorzej trafić, a ich szanse na zwycięstwo z ekipą Richarda "shoxa" Papillona są bardzo małe.

podobne informacje

Znamy skład Virtus.pro. Byali i Snax wracają do gry!

Kinguin dołącza do Virtus.pro w walce o ESL Pro League

Virtus.pro lepsze od Kinguin w półfinale ESEA MDL

Pierwsza w historii wygrana Virtus.pro z AGO Esports