tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Turlanie się po korcie i usta-usta. Na Wimbledonie szydzą z Neymara [WIDEO]

Komiczne turlanie się Neymara wciąż nie przestaje bawić. Drwili z niego piłkarze Meksykukrytykował Marco van Basten"docenił" nawet Will Smith, a "Neymar Challenge" stało się hitem sieci. Teraz do tego grona dołączyły legendy Wimbledonu.
Fot. Twitter/Wimbledon

Neymar leżał na murawie tyle, że mógł nabawić się wilka

Do zdarzenia doszło podczas spotkania gry podwójnej w pokazowym turnieju byłych gwiazd. Todd Woodbridge, szesnastokrotny mistrz turniejów wielkoszlemowych w deblu, smeczując trafił piłką w Jonasa Bjoerkmana.

Szwed, który takich tytułów w dorobku ma dziewięć, w pierwszej chwili nie zareagował na tę pomyłkę partnera. Po chwili rzucił się jednak na kort i zaczął turlać w stylu Neymara z mistrzostw świata w Rosji.

Publiczność w lot zrozumiała żart i głośno się śmiała, a Bjoerkman teatralnie wzywał pomocy. Szybko udzielił mu jej Mansour Bahrami – w tym meczu przeciwnik partnerujący Goranowi Ivaniseviciowi.

Cucenie, masaż serca, a nawet i usta-usta. Bjorkman "zdołał" dojść do siebie i to na tyle, że ostatecznie to australijsko-szwedzka para wygrała 6:4, 4:6, 10:7.

Mundial 2018. "Ale urwał" (odc. 1). "Modły Maradony i płacz Neymara"

podobne informacje

Agnieszka Radwańska jeszcze wróci na kort? "Nasza najjaśniejsza gwiazda"

Zmarł juniorski mistrz Wimbledonu z 2002 roku Todd Reid

Ważne zmiany w Wimbledonie. Koniec "maratonów"

Kapitalny sezon Świątek. "Zrobiłam wszystko w stu procentach"