tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Manchester United w USA bez Sancheza. Absurdalny powód absencji

W kadrze Manchesteru United na przedsezonowe tournee w USA zabrakło Alexisa Sancheza. Chilijczyk miał problemy z otrzymaniem… wizy. Angielscy dziennikarze informują, że zawodnik powinien dołączyć do zespołu w ciągu najbliższych dni. Już od 21 lipca zapraszamy na International Champions Cup – towarzyski turniej z udziałem największych potęg. Cztery najciekawsze starcia pokażemy na antenie TVP 1, pozostałe spotkania w TVP Sport, na SPORT.TVP.PL oraz w aplikacji mobilnej.
Alexis Sanchez (fot. Getty Images)

Od mistrzostwa do mistrzostwa – Deschamps został nieśmiertelny

Sanchez nie poleciał do USA z całym składem w związku z osobistymi problemami administracyjnymi – przekazywał rzecznik prasowy Czerwonych Diabłów.

29-latek nie otrzymał wymaganej wizy przez hiszpański sąd, który skazał go na szesnaście miesięcy więzienia w zawieszeniu, za oszustwa podatkowe związane z prawami do wizerunku. Sprawa dotyczy czasów, kiedy napastnik występował w drużynie z Barcelony.

Na amerykańskim zgrupowaniu zabraknie jeszcze Daley’a Blinda. Holender w najbliższych dniach ma uzgodnić warunki transferu do Ajaksu Amsterdam (około 14 milionów funtów).

podobne informacje

Manchester United. Sześć milionów funtów za gola. Fatalne statystyki Alexisa Sancheza

"Jose Mourinho zniszczył ten klub. Teatr Koszmarów"

Snajper Manchesteru United zaoferowany Realowi Madryt!

Alexis Sanchez "samotny i znudzony" w Manchesterze United. "Zainteresowanie PSG"