tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Wakacje Rafaela Nadala. Na jachcie z dziewczyną

Rafael Nadal tym roku wygrał już French Open, a w zakończonym niedawno Wimbledonie odpadł w półfinale po zaciętym meczu z Novakiem Djokoviciem. Hiszpan rozpoczął zasłużone wakacje, które spędza w ulubionym miejscu w towarzystwie swojej dziewczyny.
Maria Francisca Perello (fot. Getty Images)

Wielki powrót Djokovicia. "Tatuś", łokieć i doping

Nadal rozpoczął właśnie wakacje, które spędza u wybrzeży Hiszpanii na swoim luksusowym jachcie wartym trzy miliony euro.

– Trudno byłoby mi sobie wyobrazić życie w miejscu bez morza – przyznał 32-letni tenisista. – Jestem silnie związany z morzem, zawsze miałem je blisko i wiele, wiele godzin mojego życia spędziłem nad morzem.

– Oczywiście, świetna wiadomość jest taka, że od roku mam łódkę, wracam do domu i mogę wypłynąć na morze, spędzić trochę czasu z rodziną, dziewczyną i spać na łodzi.

– Uwielbiam każdą chwilę na łodzi, kocham nawigować do różnych miejsc na świecie i mam nadzieję, że będę mógł to nadal robić w przyszłości – podsumował.

Nadal od 12 lat spotyka się z Marią Franciscą Perello, która dopinguje go podczas meczów Wielkiego Szlema oraz wielu ważniejszych turniejów w Europie.

Iga Świątek: ulubiony piłkarz Legii? Kibicuję całej drużynie

podobne informacje

Rankingi ATP: Rafael Nadal liderem. Daniił Miedwiediew z awansem

ATP szykuje zmiany. Koniec z podawaniem ręczników?

Tenis nie dla młodych. Zwycięzcy wielkich szlemów tylko po trzydziestce

Kłopoty zdrowotne Nadala. Lekarze zdecydowali o przyszłości Hiszpana