tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Szpilka czeka na "Diablo", petarda Głowackiego i ukrzyżowanie po treningu

Pięściarze grupy Knockout Promotions wykuwają formę do kolejnych tegorocznych walk podczas obozu przygotowawczego w Zakopanem. W Tatrach pod okiem trenera Fiodora Łapina trenują byli mistrzowie świata Krzysztof Głowacki i Krzysztof Włodarczyk, aktualny czempion Europy Kamil Szeremeta oraz niepokonani Paweł Stępień i Fiodor Czerkaszyn.
Krzysztof Włodarczyk, Krzysztof Głowacki, Kamil Szeremeta

Ekipa Knockout Promotions od tego roku rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską. Za nami dwie gale – w Wałczu i Rzeszowie. W tym roku prawdopodobnie czekają nas jeszcze trzy imprezy z cyklu Knockout Boxing Night transmitowane przez TVP.

Zgrupowanie w hotelu Nosalowy Dwór ma pomóc w zbudowaniu odpowiedniej dyspozycji na kolejne intensywne miesiące. 6 października zaplanowano galę w tym miejscu, gdzie główną walkę wieczoru stoczy prawdopodobnie Krzysztof Włodarczyk.

Na kolejny występ czeka również Krzysztof Głowacki, który wygrał cztery ostatnie starcia. – Czuję się bardzo dobrze. Będzie petarda, trzymajcie kciuki! – komentuje "Główka".

Kulisy przygotowań można śledzić w vlogu "Summer Camp" na oficjalnym kanale YouTube największej w Polsce grupy boksu zawodowego (sprawdź >>>).

podobne informacje

Joshua znokautowany przez... kibiców. "Ona jest niesamowita!"

Walka Giennadij Gołowkin – Saul Alvarez w TVP! Poznaj szczegóły transmisji

Kosmiczny trening Anthony'ego Joshuy. Brytyjczyk wygląda jak bestia

Finał turnieju WBSS w Arabii Saudyjskiej