tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Grzegorz Krychowiak poznał klub? "Testy medyczne w przyszłym tygodniu"

Pojawiły się kolejne informacje dotyczące Grzegorza Krychowiaka. Defensywny pomocnik reprezentacji Polski w najbliższych dniach ma dołączyć do zespołu mistrza Rosji – Lokomotiwu Moskwa. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego przejdzie testy medyczne na początku następnego tygodnia.
(fot. Getty Images)

International Champions Cup: Borussia lepsza od mistrza Anglii

Przedstawiciele zarządu PSG zgodzili się na roczne wypożyczenie 28-latka i pokrycie części wynagrodzenia. W nowym zespole Krychowiak ma być jedną z kluczowych postaci.

Najnowsze rozmowy dotyczą transakcji definitywnej. Jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego, Grzegorz zagra w kolejnym sezonie w Lokomotiwie. Testy medyczne na początku następnego tygodnia – napisał na Twitterze Loic Tanzi, dziennikarz "RMC Sport".

Pomocnik spotka w Rosji innego reprezentanta biało-czerwonych. Maciej Rybus w poprzednim sezonie wywalczył z drużyną mistrzostwo kraju i jesienią zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Dla Krychowiaka Lokomotiw będzie siódmym zagranicznym klubem. Grę rozpoczął w Bordeaux. Następnie występował w Reims, Nantes i Sevilli. Ostatnie nieudane sezony spędził w Paris Saint-Germain i West Bromwich Albion.

(fot. Twitter.com)

podobne informacje

TOP10: najdrożsi polscy piłkarze [TRANSFERY, RANKING]

Krychowiak podziwia piękne widoki na wakacjach [ZDJĘCIA]

Liga Mistrzów: oceniamy Polaków po fazie grupowej

Rajskie wakacje Grzegorza Krychowiaka. Z Ligi Mistrzów na Malediwy