tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

NRG Esports zagra w finale IEM Shanghai 2018

Drugi półfinał turnieju Counter-Strike: Global Offensive na Intel Extreme Masters dobiegł końca. NRG Esports bardzo łatwo rozprawiło się z drużyną Gambit Esports. W wielkim finale Amerykanie zmierzą się z Tyloo.
NRG Esports (fot. Starladder)

Virtus.pro odpada z Intel Extreme Masters Shanghai

Mimo tego, że te drużyny spotkały się ze sobą po raz pierwszy w swojej historii, to z pewnością nie był to mecz na miarę półfinału imprezy CS:GO na takim poziomie. Wyniki na poszczególnych mapach nie wskazują na to, że rywalizowały ze sobą dwie drużyny z najlepszej "dwudziestki" światowego rankingu CS:GO. NRG Esports robiło dzisiaj z zawodnikami Gambit Esports co tylko chciało. Reprezentanci regionu CIS nie postawili dzisiaj Amerykanom większego oporu, dzięki czemu ułatwili ich drogę do finału Intel Extreme Masters w Szanghaju.

NRG Esports 2:0 Gambit Esports
(Train 16:8, Overpass 16:3)

Taki, a nie inny wynik oznacza, że w wielkim finale IEM Shanghai zobaczymy starcie gospodarzy z Tyloo oraz Amerykanów z Bułgarem w składzie, czyli NRG Esports. Przypomnijmy, że Chińczycy po bardzo zaciętym spotkaniu w swoim półfinale pokonali Virtus.pro,  które możecie zobaczyć poniżej. Wielki finał zostanie rozegrany 6 sierpnia, o godzinie 5:00 polskiego czasu. Transmisja z wieńczącego IEM Shanghai meczu, dostępna będzie na SPORT.TVP.PL. Zapraszamy do jej oglądania. 

IEM Szanghaj 2018: Virtus.pro vs. Tyloo [mecz]

podobne informacje

ENCE Esports zagra na IEM Katowice

AVANGAR awansuje na Majora IEM Katowice z Minora CIS

Astralis, Fnatic, FaZe Clan i inni zaczynają turniej iBUYPOWER Masters 2019

ENCE i North zagrają o awans na IEM Katowice, a Vitality i Valiance o przetrwanie