tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Sprout zagra na Games Clash Mastes; Izako Boars wciąż w grze

Trzecia odsłona kwalifikacji do turnieju Games Clash Masters w Gdyni wyłoniła kolejną drużynę, która pojawi się pod koniec września nad Bałtykiem.
TIMO "SPIIDI" RICHTER (FOT. FACEBOOK)

MSdossary mistrzem świata FIFA 18

W dniach od 4 do 5 sierpnia, w warszawskim Studiu Telewizyjnym ZPR, miał miejsce trzeci turniej kwalifikacyjny do międzynarodowego turnieju Games Clash Masters, którego pula nagród wyniesie 100 tysięcy dolarów. Na liście uczestników imprezy w Gdynii znajdują się już AGO Esports, Team Kinugin, Heroic oraz HellRaisers. Pozostałe sloty otrzymają jeszcze dwie drużyny zaproszone i kolejne dwie z kwalifikacji off-line. Jedną z nich już poznaliśmy, będzie nią ekipa Sprout.

Duńczycy wygrali swoje spotkania z Pompa Team, GucciTT oraz zremisowali z Izako Boars. Po pierwszym dniu zmagań zagrozić mogły im tylko Dziki Izaka, lecz zremisowały one swoje ostatnie spotkanie GucciTT i zapewnili Duńczykom awans na główną imprezę GCM. Drugą lokatę, premiującą do udziału w czwartym, ostatnim już turnieju kwalifikacyjnym , zajęli właśnie podopieczni Piotra Skowyrskiego. Pojawią się oni ponownie w Warszawie 8 i 9 września, aby stanąć do walki o ostatniego slota. Do stolicy w tym terminie przybędą również drużyny x-kom team, PACT oraz zespół z otwartych kwalifikacji internetowych.

podobne informacje

ENCE Esports zagra na IEM Katowice

AVANGAR awansuje na Majora IEM Katowice z Minora CIS

Astralis, Fnatic, FaZe Clan i inni zaczynają turniej iBUYPOWER Masters 2019

ENCE i North zagrają o awans na IEM Katowice, a Vitality i Valiance o przetrwanie