tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Real Madryt pobije rekord transferowy? Fortuna za Hazarda

Blisko miesiąc minął od transferu Cristiano Ronaldo do Juventusu. Królewscy wciąż nie znaleźli jednak następcy Portugalczyka. Według "The Times", działacze są jednak zdesperowani do tego stopnia, że wkrótce pobiją światowy rekord transferowy.
EDEN HAZARD (FOT. GETTY IMAGES)

"Przyszłość Modricia? Nie ma wątpliwości"

Nie jest tajemnicą, że kierownictwo Realu najchętniej ściągnęłoby na Santiago Bernabeu Edena Hazarda. Chelsea nie zagra w najbliższym sezonie w Lidze Mistrzów, a Belg ma za sobą znakomity mundial w Rosji. Sam też nie krył się z tym, że chętnie zmieniłby barwy, a szczególnie korzystny byłby dla niego transfer do stolicy Hiszpanii.

Na przeszkodzie stoją jednak pieniądze. The Blues, co oczywiste, niezwykle cenią zawodnika. Według angielskich mediów, obie strony dojdą do porozumienia tylko pod jednym warunkiem – jeśli Królewscy przystaną na warunki londyńczyków.

A te są niezwykle wymagające. Chelsea chciałoby zarobić na wychowanku Lille aż... 224 miliony euro. A to oznaczałoby, że Real mógłby pobić rekord transferowy, który na razie należy do Paris Saint-Germain. Francuzi za 222 miliony ściągnęli Neymara.

Umowa Hazarda z Chelsea wygasa wraz z końcem czerwca 2020 roku. Według portalu Transfermarkt.de, zawodnik wart jest 120 milionów euro.

TOP 10: najlepsze mecze Realu z Barceloną

podobne informacje

Liga Mistrzów bez Chelsea? "Może nam to wyjść na dobre"