tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

SZPERO zasilił szeregi AGO Esports!

Niedługo trwało poszukiwanie zastępcy Michała "snatchie" Rudzkiego. Do zespołu Jastrzębi oficjalnie dołączył Grzegorz "SZPERO" Dziamałek!
SZPERO (fot. twitter/SZPEROcsgo)

NRG Esports wygrało IEM Shanghai

Drugiego sierpnia informowaliśmy Was o transferze Michała "snatchie" Rudzkiego do składu Counter-Strike: Global Offensive Virtus.pro. W związku z takim ruchem personalnym, skład AGO Esports potrzebował pilnie wypełnić lukę po swoim snajperze. Jak się dowiedzieliśmy, to Grzegorz "SZPERO" Dziamałek na mocy transferu z Team Kinguin, zastąpi Michała na tej pozycji.

Od kilku dni trwały spekulacje, kto wskoczy w buty snatchiego. Faworytami byli Daniel "Stomp" Płomiński, Grzegorz "SZPERO" Dziamałek, czy też Michał "Soon" Wójcicki. Ostatecznie to były Pingwin przeobraził się w Jastrzębia i podpisał kontrakt z AGO Esports. Grzegorz spędził kilka miesięcy na ławce rezerwowych Team Kinguin. W międzyczasie występował w barwach tomorrow.gg na zasadzie wypożyczenia. Jak pamiętamy, jego skład zakwalifikował się do zamkniętych kwalifikacji do europejskiego Minora, lecz termin ich rozgrywania kolidował z datą zakończenia wypożyczenia, przez co drużyna tomorrow.gg była zmuszona oddać swojego slota.


Jakub Szumielewicz, CEO AGO Esports
: Cieszę się niezmiernie z dołączenia do AGO, Szpero. Jest to bardzo przemyślane posunięcie, jakie zapewni drużynie nie tylko wysoki poziom umiejętności, ale również duże doświadczenie i co równie ważne wysoki, a jeśli nie wyższy głód zwycięstwa. Grzegorz to utalentowany zawodnik o dużym szacunku na scenie i wysokiej rozpoznawalności w mediach oraz dobrej reputacji, a więc w pełni godzien noszenia barw klubowych Jastrzębi.

Skład CS:GO AGO Esports:

Tomasz "phr" Wójcik
Mateusz "TOAO" Zawistowski
Dominik "GruBy" Świderski
Damian "furlan" Kisłowski
Grzegorz "SZPERO" Dziamałek

podobne informacje

FACEIT ogłasza 7. sezon ligi ECS! Duże zmiany w formacie rozgrywek

LEC W4: Jankos wciąż bez porażki, Kikis wciąż bez zwycięstwa

Kolejny turniej CS:GO rangi Major prawdopodobnie odbędzie się w Berlinie

LEC W4: Zobaczymy starcie Jactroll vs. Jankos oraz Kikisa w walce o pierwszą wygraną