tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

PRIDE pożegnało się z Luzem i ToM223

Zawirowań na polskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive ciąg dalszy. SZPERO przeszedł do AGO Esports, a Luz i ToM rozwiązali kontrakty z PRIDE.
ToM223 (fot. ESL)

SZPERO zasilił szeregi AGO Esports!

Polska organizacja PRIDE, na dzień 6 sierpnia, pozostaje bez składu Counter-Strike: Global Offensive. Wraz z tym dniem rozwiązane zostały kontrakty Macieja "Luza" Bugaja oraz Tomasza "ToMa223" Richtera. Oba za porozumieniem stron. Manewry personalne w tej dywizji były spodziewane zaraz po tym, jak Orły nie dostały się do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Jeśli chodzi o Polską Ligę Esportową, to PRIDE zajęło dopiero siódme miejsce, z bilansem 1 zwycięstwa, 3 przegranych i 5 remisów.

Organizacja Piotra "neqsa" Lipskiego, od marca, powoli usuwała się w cień polskiej i europejskiej sceny CS:GO. W tym właśnie miesiącu po Jacka "minise" Jeziaka i Pawła "reatza" Jańczaka zgłosiła się drużyna Team Kinguin. Zostali oni zastąpieni zawodnikami z akademii Orłów, lecz poziom ich gry znacznie się obniżył. Jeśli chodzi o trofea, to wszyscy pamiętamy wzniesiony tytuły mistrzowskie Pucharu Polski oraz turnieju Legends Cup w Ameryce Północnej. ToM i Luz odchodzą z organizacji PRIDE bo blisko dwóch latach współpracy. Oby jak najszybciej znaleźli nowe drużyny, aby nie marnować swoich talentów.

podobne informacje

IEM Chicago: MVP PK i Renegades już poza turniejem

Kinguin i Virtus.pro zaproszone do zamkniętych kwalifikacji EU Minor

Dallas organizatorem DreamHack Masters 2019

Ruszają zapisy do E-AMP'ów 2018