Klasyczny hat-trick Lewandowskiego i nokaut w sparingu [WIDEO]

Ostre strzelanie mistrzów Niemiec. Robert Lewandowski zaliczył klasycznego hat-tricka w meczu towarzyskim Bayernu Monachium z FC Rottach-Egern (20:2). Napastnik reprezentacji Polski zagrał 45 minut.
Robert Lewandowski (fot. PAP/EPA)

Tak się witał Lewandowski. Dekada od debiutanckiej bramki

Spotkanie z amatorskim rywalem nie mogło potoczyć się inaczej. Na pierwsze trafienie nie trzeba było długo czekać, bowiem Coman pokonał bramkarza rywali w pierwszej minucie. Lewandowski drogę do siatki znalazł w 20., 33. i 45. minucie. Podobnym wynikiem mogą pochwalić się również Coman, Wagner i Franzke.

Na uwagę zasługuje również wyczyn Muellera, który na dublet pracował zaledwie... 2 minuty.

5 sierpnia Bayern pokonał 1:0 Manchester United po bramce Javiera Martineza. Wtedy Lewandowski pojawił się na boisku w 46. minucie.

FC Rottach-Egern - FC Bayern Monachium 2:20 (2:7)

Bramki: Pfluger (26), Schmidt (32) – Coman (1, 13, 16), Thiago (3), Lewandowski (19, 33, 45), Wagner (56, 63, 68), Mueller (58, 60), Franzke (62, 74, 80), Rudy (65), Ribery (70), James Rodriguez (76, 88), Kimmich (79).