tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Red Reserve zaproszone na Games Clash Masters

W czasie, gdy w Polsce trwają turnieje kwalifikacyjne do Games Clash Masters w Gdyni, organizatorzy wysyłają zaproszenia do europejskiej części drużyn na tym turnieju. Kolejną z nich jest Red Reserve.
Brollan (fot. DreamHack/Adela Sznajder)

SZPERO zasilił szeregi AGO Esports

Lista drużyn turnieju Games Clash Masters powoli się finalizuje. Pozostały na niej już tylko dwie niewiadome, bo organizatorzy odkryli kolejną kartę rozgrywek w Gdyni. Do walki o nagrody z puli 100 tysięcy dolarów przyłączają się Szwedzi z Red Reserve. Jest to trzecia i przedostatnia drużyna, która otrzymała bezpośrednią przepustkę. Wciąż czekamy na ostatnie zaproszenie oraz czwartą drużynę, która zostanie wyłoniona turnieju kwalifikacyjnego w Warszawie. Będzie on miał miejsce w dniach od 24 do 25 sierpnia w Studiu Telewizyjnym ZPR.

Przypomnijmy, że na imprezie nad Bałtykiem, w dniach od 28 do 30 września, pojawią się na pewno AGO Esports, Team Kinguin, Heroic, HellRaisers, Sprout oraz Red Reserve. Byli zawodnicy GODSENT są aktualnie na 26. miejscu w światowym rankingu CS:GO. Szwedzi ostatnio byli widziani na europejskim Majorze, gdzie mimo tego że wyeliminowali Team Kinguin, to nie zdołali pokonać Ninjas in Pyjamas w meczu o wyjście z grupy.

podobne informacje

PACT i Fragsters nowymi finalistami Games Clash Masters

PACT i Izako Boars w walce o slota na Games Clash Masters

x-kom team ostatnim uczestnikiem Games Clash Masters

Bilety na Games Clash Masters już w sprzedaży