tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

IEM Oakland przenosi się do Chicago

Wraz z nawiązaniem nowej współpracy przez największą firmę esportową, jaką jest ESL, z United Center i Wintrust Arena, turniej CS:GO w ramach Intel Extreme Masters przeniesie się do Chicago.
IEM Oakland (fot. ESL)

Red Reserve zaproszone na Games Clash Masters

Północno-amerykański przystanek Intel Extreme Masters w 2018 roku będzie miał miejsce nie w Oakland, a w Chicago. Na mocy nowej, trzyletniej współpracy firm ESL oraz Intel z Wintrust Arena oraz United Center, przez trzy kolejne lata to właśnie "miasto byków" zagości imprezy IEM, a w latach 2019 i 2020 zawitają właśnie do ośrodka profesjonalnej drużyny NBA – Chicago Bulls.

Michał Blicharz, wiceprezes ds. Pro Gamingu w ESL: – Cieszymy się, że znaleźliśmy nowy dom dla Intel Extreme Masters w Ameryce Północnej. Chicago, ze swoją silną światową reputacją i historią sportu, idealnie pasuje do tego, co zamierzamy budować w nadchodzących latach.

Najbliższy turniej odbędzie się w dniach od 6 do 11 listopada, kiedy 16 drużyn z całego świata stanie do walki o nagrody z puli 250 tysięcy dolarów. Miejscem tej imprezy będzie Wintrust Arena.

podobne informacje

AGO Esports zaproszone na mistrzostwa Europy w Poznaniu

Nerchio dołącza do Iron Chain eSports

Rozlosowano grupy DreamHack Masters Sztokholm

Aktualizacja CS:GO: Valve wprowadza nową broń – MP5