NBA: Curry zagrał w turnieju golfowym

Czołowy koszykarz ligi NBA, lider Golden State Warriors Stephen Curry został sklasyfikowany na ostatnim, 154. miejscu w profesjonalnym turnieju golfa Ellie Mae Classic w Hayward. Dwukrotnie wybierany MVP sezonu 30-letni zawodnik miał status amatora.
Stephen Curry (fot. Getty)

NBA: w Boże Narodzenie Curry kontra James

Curry od dawna nie ukrywa, że jest fanem tej dyscypliny. Rok temu wystąpił w tej samej imprezie cyklu Web.com Tour i wówczas był lepszy od czterech zawodników.

Teraz jeden z najlepszych koszykarzy świata znów zagrał w Kalifornii na zaproszenie sponsora i po dwóch rundach miał 157 uderzeń, o 33 więcej od prowadzącego w klasyfikacji Amerykanina Alexa Prugha.

Drużyna Warriors, z Currym w składzie, wywalczyła mistrzostwo NBA w trzech z ostatnich czterech sezonów.

Curry w formie. Nietypowy rzut mistrza...