tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Salah złamał prawo? Liverpool... sam zgłosił go na policję (wideo)

Mohamed Salah będzie miał kłopoty? Do sieci wyciekło nagranie Egipcjanina korzystającego z telefonu podczas prowadzenia samochodu. Jego klub, Liverpool FC, poinformował o tym lokalną policję.
Mohamed Salah (fot. Getty)

Starcie na Twitterze. Petr Cech vs... były klub jego rywala

"Przekazano nam nagranie wideo piłkarza korzystającego z telefonu w czasie jazdy. Trafiło ono do odpowiedniego wydziału. Dziękujemy za poinformowanie" – napisałno na profilu policji z hrabstwa Merseyside na Twitterze.

Nagranie Salaha piszącego na telefonie za kółkiem pojawiło się m.in. na koncie BBC North West. Rzecznik Liverpoolu w oficjalnym komunikacie oświadczył, że klub poinformował policję o całej sytuacji.

"Klub, po dyskusji z zawodnikiem, poinformował policję z Merseyside o nagraniu i okolicznościach dotyczących momentu, w którym je wykonano. Rozmawialiśmy z piłkarzem i postanowiliśmy rozwiązać tę sprawę wewnętrznie. Ani klub, ani zawodnik nie będą dalej komentować tej sprawy" – poinformowano.

Brytyjskie media pochwalają decyzję klubu, który "nie chował głowy w piasek". Prawdopodobnie zakończy się na pouczeniu i grzywnie dla najlepszego strzelca zeszłego sezonu Premier League.

Również obecne rozgrywki Egipcjanin rozpoczął od bramki. Trafił na 1:0 w meczu, który The Reds wygrali z West Hamem aż 4:0. W bramce gości stał Łukasz Fabiański.

podobne informacje

West Ham – Liverpool. "Bańka pękła?" Prasa ostro o The Reds

Emocje w meczu West Ham – Liverpool. Solidny Łukasz Fabiański

Pep Guardiola wściekły na piłkarzy Manchesteru City. "Półgodzinny wykład"

Jego twarz brzmi znajomo. Ukryty talent Raula Meirelesa, byłego piłkarza Liverpoolu i Chelsea [WIDEO]