tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Problemy z nowym stadionem. Tottenham zagra w Lidze Mistrzów na Wembley

Tottenham Hotspur pierwszy mecz Ligi Mistrzów w tym sezonie u siebie rozegra na Wembley – poinformował angielski klub piłkarski. Wciąż czeka na to, by przenieść się na swój przebudowany stadion White Hart Lane.
BUDOWA NOWEGO STADIONU TOTTENHAMU (FOT. GETTY)

Lazio dyskryminuje kobiety. "Pierwsze rzędy są jak okopy"

Pierwotnie Koguty zadebiutować na swoim mogącym teraz pomieścić 62 tysiące widzów obiekcie miały 15 września spotkaniem ligowym z Liverpoolem. Ze względu na kwestie dotyczące bezpieczeństwa termin inauguracyjnego meczu na przebudowanym White Hart Lane przesunie się, a spotkanie z The Reds oraz pierwszy pojedynek u siebie w LM zostaną rozegrane na Wembley, gdzie zawodnicy Tottenhamu występowali w roli gospodarzy przez cały poprzedni sezon.

Na tym słynnym obiekcie nie będą mogli jednak rozegrać ewentualnego meczu trzeciej rundy Pucharu Ligi Angielskiej, bowiem jest on wówczas zajęty. English Football League (EFL) potwierdziła, że jeśli Tottenham zostanie wylosowany jako gospodarz tego spotkania, to będzie miał prawo ubiegać się o zmianę i rozegranie go na wyjeździe. Klub zapowiedział, że rozważa taki wariant lub przeniesienie meczu na neutralny teren.

podobne informacje

LM: osiem lat temu narodziła się supergwiazda

Hugo Lloris kapitanem Tottenhamu mimo alkoholowej wpadki

Hugo Lloris skazany za jazdę po pijanemu. Dotkliwy wyrok i szokujące szczegóły sprawy

Szokująca liczba! Policja ujawniła, ile promili miał Hugo Lloris