tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Orły sportu

Największe postacie polskiego sportu w programie Sylwii Dekiert opowiadają nie tylko o wynikach, rekordach i medalach, ale także o drugiej stronie ich życia – tej mniej znanej.

najnowsze odcinki

Orły sportu (odc. 9) – Maja Włoszczowska

2.01.2019 14:24 Orły sportu
Dziewiąty odcinek programu Sylwii Dekiert "Orły sportu". Tym razem bohaterką była Maja Włoszczowska, która opowiedziała o tym, co ją ukształtowało jako sportowca, ale przyznała także ile ma w domu rowerów oraz na jakich filmach się wzrusza.

Orły sportu (odc. 7) – Andrzej Fonfara

13.11.2018 20:51 Orły sportu
Od osiemnastego roku życia mieszka i trenuje w Stanach Zjednoczonych. Był mistrzem świata IBO w wadze półciężkiej, stoczył słynne walki z Adonisem Stevensonem. – Przyznałem trenerowi rację, że poddał drugą walkę. Stevenson mógł mnie ciężko znokautować – przyznaje Andrzej Fonfara (30-5, 18 KO) w programie Sylwii Dekiert "Orły sportu".

Orły sportu (odc. 6) – Marcin Gortat

6.11.2018 23:00 Orły sportu
Tata – dwukrotny olimpijczyk w boksie. Mama – reprezentantka Polski w siatkówce. Marcin Gortat był skazany na sport. W wieku 18 lat zamienił piłkę nożną na koszykówkę. W Los Angeles odwiedziła go Sylwia Dekiert. Porozmawiali o wielkich pieniądzach, o rzeczywistości w NBA, o "internetowych kretynach", o braku medialnego "filtra", o zamiłowaniu do wojska, a także o tym, że nie wyobraża sobie całego życia w Stanach...

Orły sportu (odc. 5) – Rafał Sonik

23.10.2018 21:00 Orły sportu
W połowie sportowiec, w połowie przedsiębiorca. Żyje w szczęśliwym związku, ale nie uważa, aby samotność była czymś złym. Corocznie samotnie na quadzie przemierza pustynię podczas Rajdu Dakar. Jazdę pokochał po… nieudanym wyjeździe na windsurfing. Mimo wieloletniego doświadczenia rajdy wciąż go zaskakują – nie zawsze przyjemnie. Z Rafałem Sonikiem o łączeniu pasji i pracy, treningu, wyrzeczeniach i… męczeniu się bezczynnością rozmawiała Sylwia Dekiert w kolejnym odcinku „Orłów sportu”.

Orły sportu (odc. 4) – Zofia Klepacka

10.10.2018 07:55 Orły sportu
Zofia Klepacka – wybitna sportsmenka, ale przede wszystkim wzorowa mama dwójki dzieci. Nie wstydzi się Polski, a dzięki możliwości startowania w różnych zakątkach świata promuje ją jak najlepiej się da. W rozmowie z Sylwią Dekiert opowiedziała o miłości do kraju, tatuażach, ich znaczeniu i historii powstania, a także o innej sportowej pasji – boksie.

Orły sportu (odc. 3) – Piotr Lisek

2.10.2018 21:30 Orły sportu
Kolejnym gościem Sylwii Dekiert w "Orłach Sportu" był Piotr Lisek. Lekkoatleta opowiedział między innymi o początkach swojej kariery i... pożyczaniu tyczki.

Orły sportu (odc. 2) – Sofia Ennaoui

25.09.2018 22:28 Orły sportu
Wiele razy w życiu miała pod górkę, ale nigdy z jej ust nie schodził uśmiech – tak można scharakteryzować Sofię Ennaoui, którą za bohaterkę kolejnego odcinka "Orłów sportu" wybrała dziennikarka TVP Sport Sylwia Dekiert.

Orły sportu (odc. 1) – Joanna Jędrzejczyk

4.09.2018 21:13 Orły sportu
Sport miał jej pomóc w walce z nadmiernymi kilogramami, a doprowadził ją na sam szczyt – do mistrzostwa świata w MMA. Joanna Jędrzejczyk była pierwszym gościem Sylwii Dekiert w programie "Orły sportu". Opowiedziała o tym jak bliską osobą jest dla niej szwagier, ale również wspomniała o: długim pobycie w Tajlandii, pomocy, jakiej udziela ludziom z nowotworem i o tym jak po zdobyciu tytułu... pracowała za ladą w sklepie.