Blisko niespodzianki. Niemcy rzutem na taśmę pokonali Peru

Reprezentacja Niemiec wygrała w meczu towarzyskim z Peru 2:1 (1:1). Mistrzowie świata z 2014 roku wywalczyli zwycięstwo w ostatnich minutach.
Mecz Niemcy - Peru (fot. Getty)

"10" Mesuta Oezila. Wzloty i upadki w reprezentacji

Początek meczu był dość niespodziewany. W 22. minucie świetną akcję przeprowadzili goście, którą zakończył skutecznym strzałem 28-letni skrzydłowy Rayo Vallecano – Luis Advincula.

Peruwiańczycy z prowadzenia cieszyli się jednak zaledwie trzy minuty. Toni Kroos bardzo ładnie wbił się w pole karne gości i podał do Juliana Brandta, a 22-letni napastnik Bayeru Leverkusen świetnie wykończył akcję.

Wynik utrzymywał się do ostatnich minut spotkania. W końcówce jednak znów dali znać o sobie gospodarze. W 85. minucie zwycięskiego gola dla Niemców strzelił Nico Schulz. Obrońca Hoffenheim mocnym strzałem tuż zza pola karnego ustalił wynik końcowy spotkania.