tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Wrócił stary Balotelli. Spora nadwaga Włocha

Mario Balotelli nie przechodzi obecnie przez najlepsze chwile w karierze. Włoch po słabym występie przeciwko Polsce w Lidze Narodów (1:1) popadł w niełaskę u trenera Roberto Manciniego. Okazuje się, że nie najlepiej jest też w OGC Nice. W klubie narzekają, że z wakacji napastnik wrócił ze znaczną nadwagą.
Mario Balotelli (fot. Getty Images)

Jest zgoda. Barca zagra mecz La Ligi za oceanem

Dziennik "L'Equipe" powołał się na źródła z wewnątrz klubu. Jeden z pracowników, niewymieniony z nazwiska, wyznał: – Nie przyjechał tutaj, nie czuł takiej potrzeby. W tamtym czasie Balotelli negocjował transfer do Olympique Marsylia, do którego ostatecznie nie doszło. – Wiedział, że będzie zawieszony przez trzy pierwsze mecze Ligue 1, więc nie stawił się w dobrej formie – dodawał człowiek z Nice.

Balotelli wrócił do klubu po przerwie wakacyjnej 17 lipca. Ważył wtedy aż 100 kilogramów, czyli o wiele za dużo jak na zawodowego piłkarza. Co więcej, wrócił do pracy z dwutygodniowym opóźnieniem w stosunku do kolegów z zespołu.

Idealna waga dla mierzącego 189 centymetrów Włocha to około 88 kilogramów. Obecnie nadal ma około sześciu kilogramów nadwagi. Być może dlatego słabo spisał się w spotkaniu z Polską, co zaowocowało brakiem w kadrze meczowej na potyczkę z Portugalią.

podobne informacje

Niespełnione gwiazdy piłki. Przestroga dla Ousmane Dembele

Kylian Mbappe jednym z wybranych. Czwarty w historii na okładce prestiżowego pisma

Szokująca waga Włocha.. Balotelli ukarany przez klub

"Trzeba wybierać inteligentnych". Legenda skrytykowała Manciniego