21 Everton 54'
17 Lucas Paqueta 54'
14 Fabinho

Różnica kilku klas. Brazylia – Salwador 5:0!

Brazylia wygrała 5:0 (3:0) w towarzyskim spotkaniu z Salwadorem. Gole dla Canarinhos strzelali: dwa Richarlison i po jednym Neymar, Coutinho oraz Marquinhos.
Mecz towarzyski. Brazylia – Salwador 5:0 (skrót meczu)
Neymar w meczu z Salwadorem zdobył jedną bramkę (fot. PAP/EPA)

Brazylijczycy są w trakcie corocznego tournee. "Brazil Global Tour" rozpoczęło się kilka dni temu od zwycięstwa z USA 2:0. Następnie przyszedł czas na Salwador, który okazał się jeszcze mniej wymagającym rywalem, niż Amerykanie.

Strzelanie rozpoczął już w 4. minucie Neymar (z rzutu karnego), dla którego był to drugi mecz z opaską kapitana drużyny. Kolejne gole należały już do innych zawodników Canarinhos. Trafiali kolejno: Richarlison (16. minuta), Coutinho (30. minuta), ponownie Richarlison (50. minuta) oraz Marquinhos (90. minuta).

Był to najniższy wymiar kary. Brazylijczycy atakowali niemal całe spotkanie, a Salwador przez 90 minut nie potrafił oddać na bramkę rywali choćby jednego celnego strzału...

Bardziej wymagających przeciwników Neymar i spółka będą mieli już za miesiąc, kiedy w Arabii Saudyjskiej zmierzą się z gospodarzami i Argentyńczykami.

Mecz towarzyski. Brazylia – Salwador 5:0 (mecz)