tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Ludzka strona Leo Messiego. "W środku nocy łkał jak dziecko"

Nawet najwięksi piłkarze źle znoszą porażki, czasem bardzo źle. Wśród nich jest także Lionel Messi, który nie cierpi przegrywać do tego stopnia, że poinstruował syna, aby nie poruszał tematu niewygranych spotkań w domu. Niedawno były pracownik reprezentacji Argentyny opowiedział, jak gwiazda zniosła nieudane Copa America w 2016 roku...
Leo Messi (fot. Getty Images)

Chelsea nie chciała Kyliana Mbappe. "Nie pomagał w defensywie"

O zajściu z Messim w wywiadzie dla "Marki" opowiedział były fizjoterapeuta reprezentacji Argentyny Elvio Paolorosso, który pracował w kadrze za kadencji Gerardo Martino. – W szatni po przegranym po rzutach karnych finale z Chile była bardzo smutna atmosfera, ale najgorsze miało dopiero nadejść – opowiadał.

Mniej więcej o drugiej w nocy poszedłem do schowka i spotkałem tam Messiego, zupełnie samego. Łkał jak dziecko, które straciło matkę – wyznał Paolorosso. – Siedział tam, gdzie nikt nie mógł go pocieszyć. Objąłem go i płakaliśmy we dwójkę – dodawał.

Fizjoterapeuta pracował z Messim także w Barcelonie, kiedy trenował ją Martino. – Miałem go pod swoją opieką w kadrze i klubie. Jedyne, co mogę zrobić, to mu podziękować. Zawsze świetnie nam się współpracowało – konkludował Argentyńczyk.

Liga Narodów – podsumowanie 1. i 2. kolejki

podobne informacje

Przyćmił nawet Leo Messiego. Świetny mecz Luisa Suareza

Oto drużyna roku UEFA wybrana przez kibiców

Levante – Barcelona. Bez Messiego ani rusz. Barca jedną nogą poza Pucharem Króla

Sunil Chhetri idzie po rekord? Wyprzedził Leo Messiego, przed nim Cristiano Ronaldo