tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

KBN#4 w Zakopanem: Haitańczyk dla "Diablo", polski test Czerkaszyna

6 października w Zakopanem na ring powróci Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Były mistrz świata kategorii junior ciężkiej podczas czwartej odsłony Knockout Boxing Night zmierzy się z Amerykaninem haitańskiego pochodzenia, Alem Sandsem. W akcji zobaczymy także m.in. świetnie rokującego Fiodora Czerkaszyna. Transmisja imprezy w TVP1, TVP Sport, SPORT.TVP.PL i naszej aplikacji mobilnej.
KBN#4. Haitański test "Diablo" w stolicy Tatr
Włodarczyk vs Sands podczas gali KBN#4

15 WRZEŚNIA WIELKI REWANŻ W LAS VEGAS! TRANSMISJA W TVP

"Diablo" odbudowuje pozycję w kategorii junior ciężkiej. Po zwycięstwie nad Nigeryjczykiem Olanrewaju Durodolą w Rzeszowie czas na kolejny sprawdzian. 31–letni Amerykanin z Haiti z dwudziestu wygranych zanotował aż osiemnaście nokautów, ale w ostatnim występie został szybko zastopowany przez Rosjanina Jurija Kaszińskiego. Zapewnia jednak, że do Polski przyjeżdża w jasnym celu.

Nie mogę doczekać się tej walki. Potrzebuję wyjazdowego zwycięstwa, nie mam tego skalpu w rekordzie. Szanuję Włodarczyka, ale jadę do Polski, by go pokonać – powiedział.

Podczas wieczoru w Nosalowym Dworze zobaczymy również świetnie zapowiadającego się Fiodora Czerkaszyna. Ukraiński pięściarz polskiego pochodzenia skrzyżuje rękawice z twardym Bartłomiejem Grafką, który jest etatowym testerem prospektów. Czerkaszyn w trzech ostatnich występach znokautował w pierwszej rundzie Karasiewa i Urbańskiego i w drugiej odsłonie Nefziego.

17 sekund i... zapoznanie z deskami. Nokautujący cios w wątrobę

Wcześniej, 22 września, Knockout Boxing Night w Łomży. W głównej walce wieczoru Kamil Szeremeta przystąpi do pierwszej obrony tytułu mistrza Europy w kategorii średniej. Pas zdobył podczas wyjazdowej rywalizacji we Włoszech. Tym razem na jego drodze stanie obowiązkowy pretendent federacji EBU, Hiszpan Ruben Diaz.

W Łomży ciekawy sprawdzian przed niepokonanym Pawłem Stępniem. Zawodnik dywizji półciężkiej podejmie byłego pretendenta do światowych tytułów, Rosjanina Dmitrija Suchockiego. Tego samego dnia na naszych antenach również transmisja ekscytującej batalii w wadze ciężkiej pomiędzy mistrzami olimpijskimi – Anthonym Joshuą i Aleksandrem Powietkinem. Początek od 19:30 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i naszej aplikacji, a główne pojedynki zobaczą również widzowie Programu 1 (od 23:05).

Knockout Boxing Night 3 – mistrzowskie rozdanie

podobne informacje

Walka Krzysztof "Diablo" Włodarczyk – Krzysztof "Główka" Głowacki? "Nie ma takich pieniędzy"

Rok 2019 może być wielki i historyczny. Lista życzeń w boksie

Ekspresowa wygrana. Diabelski lewy "Diablo"

Walka Krzysztof "Diablo" Włodarczyk – Al Sands już dziś. Transmisja w Telewizji Polskiej!