tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

AS – podcast tenisowy

Dziennikarze SPORT.TVP.PL Maciej Łuczak i Hubert Błaszczyk rozmawiają z najważniejszymi osobami polskiego tenisa oraz oceniają bieżące wydarzenia na polskich i światowych kortach.

najnowsze odcinki

Magda Linette o studiach: gram z Sereną Williams, a później walczę z księgowością

6.11.2018 10:05 AS – podcast tenisowy
Magda Linette studiuje w wolnym czasie biznes i administrację. – Zdarza się tak, że jednego dnia gram z Sereną Williams, a później walczę z księgowością. Jeden rok robię w dwa lata – powiedziała w podcaście tenisowym "AS".

Magda Linette: mecz z Sereną Williams? Moja reakcja nie była dobra

6.11.2018 09:51 AS – podcast tenisowy
– Mecz z Sereną Williams wiele mi dał. Doświadczyłam ceremonii otwarcia. Na samym początku tego nie doceniałam. Moja reakcja nie była dobra – stwierdziła Magda Linette w podcaście tenisowym "AS". Druga rakieta Polski opowiedziała o najważniejszych zwycięstwach w sezonie 2018 oraz spotkaniu z 23-krotną wielkoszlemową mistrzynią.

Magda Linette: jest niedosyt, nałożyłam na siebie za dużą presję

6.11.2018 09:30 AS – podcast tenisowy
Druga rakieta Polski Magda Linette oceniła miniony sezon na światowych kortach. Poznanianka opowiedziała o bolesnych trzysetowych porażkach oraz analizie meczów z trenerami.

Wielkie plany Polskiego Związku Tenisowego. "Rozpoczęliśmy projekt RF19"

5.10.2018 13:49 AS – podcast tenisowy
Bardzo prawdopdoobne, że w przyszłym roku na Narodowym Dniu Tenisa w Warszawie pojawi się Roger Federer. Władze Polskiego Związku Tenisowego prowadzą rozmowy ze Szwajcarem w tej sprawie. – Projekt opatrzony jest sygnaturą RF19 – powiedział prezes PZT, Mirosław Skrzypczyński w podkaście tenisowym AS. Całą rozmowę będzie można odsłuchać we wtorek.

Rozważne plany Igi Świątek. "Nie chcemy osiągnąć wszystkiego w rok"

4.10.2018 06:03 AS – podcast tenisowy
– 174. miejsce w rankingu oznacza, że szybko dotarliśmy blisko czołówki, natomiast nasze plany robimy roztropnie. Cały czas monitorujemy stan zdrowia Igi, współpracujemy z lekarzami, fizjoterapeutami – powiedział Artur Bochenek, prezes Warsaw Sports Group w pierwszej części podcastu tenisowego AS.

Iga Świątek w turniejach WTA? "Dwie dzikie karty leżały na stole"

3.10.2018 11:42 AS – podcast tenisowy
– Jesteśmy cały czas w kontakcie z dyrektorami turniejów, które zostaną rozegrane w najbliższych miesiącach. Powiem więcej, dwie dzikie karty leżały już dla Igi na stole – stwierdził Artur Bochenek, prezes Warsaw Sports Group w drugiej części podcastu tenisowego AS.