tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Zmiany w Lechu Poznań. Ivan Djurdjević wybrał nowych liderów zespołu

Lech Poznań jest w katastrofalnej formie, a by to zmienić szkoleniowiec Ivan Djurdjević chwyta się wszystkich sposobów. We wtorek Serb wybrał nową radę drużyny, która składa się z czterech piłkarzy – poinformował Maciej Henszel z "Przeglądu Sportowego".
PIŁKARZE LECHA POZNAŃ (FOT. PAP)

Upadek Mączyńskiego. Z filaru na Euro do III-ligowych rezerw

Kolejorz jest w fatalnej formie. Piłkarze z Bułgarskiej nie wygrali od czterech meczów ligowych, a w ubiegły weekend ulegli w prestiżowym starciu z Legią Warszawa. Nic więc dziwnego, że Djurdjević chce wstrząsnąć zespołem i znów wprowadzić go na zwycięski szlak.

W nowo wybranej radzie zespołu, czyli szeroko pojętej grupie liderów, którzy mają rządzić zespołem tak w szatni, jak i na boisku, znaleźli się: Łukasz Trałka, Jasmin Burić, Pedro Tiba oraz Thomas Rogne.

Już jak przejmowałem Lecha, to byłem świadomy, że przez te trzy lata, kiedy klub nie osiągał sukcesów, nie było takich ludzi. Dlatego właśnie zdecydowałem się na to, żeby na początku przyjrzeć się wszystkim piłkarzom. Stąd właśnie te rotacje opaski kapitańskiej – stwierdził Djurdjević cytowany przez "Przegląd Sportowy".

Po ośmiu kolejkach ligowych Lech zajmuje odległe, siódme miejsce. Do liderującej Wisły Kraków traci jednak tylko cztery punkty.

"Gol Retro": żółta kartka dla Legii od... Prezydenta RP

podobne informacje

Zjednanie szatni i znalezienie lidera – pierwsze wyzwania Adama Nawałki

El. LE: Gandzasar – Lech 2:1. Słaby mecz i... awans Lecha

Głowa czy nogi? Kibice "zmotywowali" Lecha

Gole Gytkjaera czy brak Trałki? Co zdecyduje o tytule?