tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Trudne chwile Milika. Kibice stracili cierpliwość

Wymagające dni przed Arkadiuszem Milikiem. Po słabym występie w Lidze Mistrzów reprezentant Polski może stracić miejsce w podstawowym składzie Napoli. Nie pomagają między innymi… kibice, którzy wolą oglądać w akcji Driesa Mertensa.
Dries Mertens (L) i Arkadiusz Milik (fot. Getty Images)

Dwanaście punktów Szczęsnego. Polak wśród najlepszych

Początek sezonu w Serie A był niemal idealny. Gol w rywalizacji z Lazio (2:1) i wysokie noty od włoskich ekspertów. Kolejne dni nie przyniosły jednak powodów do radości. Milik wprawdzie otrzymywał szanse od Carlo Ancelottiego, ale nie potrafił ich wykorzystać w optymalny sposób (348 minut bez gola). Skorzystał na tym Mertens.

Podczas emisji jednego z programów na "Canale 21" reporterzy przeprowadzili sondę wśród kibiców. Zapytano, kto powinien grać w ataku wicemistrza Włoch. 65 procent kibiców wskazało Belga. Napastnik reprezentacji Polski był bez szans.

W mediach od razu pojawiły się plotki dotyczące sprowadzenia kolejnego napastnika do Neapolu. Na tę chwilę przedstawiciele klubu nie informowali o nowych wzmocnieniach. W niedzielnym spotkaniu Milik i spółka zagrają w lidze z Torino (godzina 12:30).

podobne informacje

Liga Mistrzów, Arkadiusz Milik o zmarnowanej okazji. "Potrzebuję jednej nocy"

"Lewy", Milik, Zieliński... Weekend pełen goli

Pochwały dla Polaków z Napoli. "Arkadiusz Milik uciszył krytyków"

Polska sobota w Neapolu. Kapitalny mecz Milika i Zielińskiego