tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

flusha nowym piątym graczem w Cloud9!

Robin "flusha" Rönnquist nie musiał długo czekać, aby powrócić do treningów z profesjonalną drużyną. Po przesunięciu go na ławkę rezerwową przez fnatic, Cloud9 postanowiło zakontraktować Szweda w swojej ekipie.
(fot. ESL)

Jak zwykle po Majorze przychodzi czas na zmiany i tak stało się również po tegorocznych rozgrywkach tej rangi w Londynie. Fnatic postanowiło odsunąć od głównego składu jednego z najlepszych graczy na świecie - flushe. Był to szok dla całej społeczności, aczkolwiek decyzję można tłumaczyć tym, że ostatnie wyniki Szwedów wyglądały słabo i możliwe, że winą ich była atmosfera, która pogorszyła się na tyle, że trzeba było kogoś usunąć. Padło na Robina, który mimo wszystko nie ma powodów do smutku, ponieważ szybko dostał ofertę od Cloud9, z której skorzystał. Od dziś oficjalnie Rönnquist jest częścią zespołu Skadoodle'a.

Pierwsze wydarzenie, na którym zadebiutuje nowe C9 zbliża się wielkimi krokami. Mowa o BLAST Pro Series, na którym jedną z sześciu formacji walczących o pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów, będzie właśnie Cloud9.

Po dołączeniu Robina skład C9 wygląda tak:

- Robin "flusha" Roennquist
- Maikil "Golden" Selim
- William "RUSH" Wierzba
- Tyler "Skadoodle" Latham
- Timothy "autimatic" Ta
- Soham "valens" Chowdhury (trener)

Xyp9x: to zwycięstwo nie było tak ekscytujące jak pierwsze

podobne informacje

Sobota w TVP Sport i aplikacji mobilnej. Sprawdź plan transmisji

Rozlosowano grupy na ESL One Nowy Jork

CS:GO: Imponujący awans AGO i duży spadek Team Kinguin

Na wirtualnej murawie remis. Esportowe starcie Legii i Zagłębia Sosnowiec